Kavga ettim hapise girme ihtimalim nedir?

Bayram arefesi üç kişi geziyorduk ben arkadaşım ve onun kız arkadaşı bir tane 30 lu yaşlarında biraz kalıplı bir adam birazda sarhoş gibiydi zaten hareketleri falan arkadasimin kız arkadasina laf atti benim arkadasim tirsaktir biraz hayırdır kardeşim sen ne ayak falan dedi ama dövüşmeyi bilmediği için arkadaşım aniden kafayı yedi yere düştü ben cidden pek birşey yapmadım yüzüne yumruk attım ve 10 kere falan seri şekilde yukarıdan aşşağıya yumruk salladım en son elmacık kemiğine yumruk attım yere düşerken kolundan tuttum çektim karın ve göğüs hizasına vurdum ve son olarakta aparkat attım ama evimle uzaktan yakından alakası yok sahilin kameradan falan bulmuş beni polisler bir polis memuru aradı beni karakola girip ifade vermem gerekiyormuş. sonuç ne olur sizce?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Müebbet😱

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kamu davası değil rahat ol. Şahıs davası bu. Aklı sıra seninle uğraşacak. Kaçarın yok. Git ifadeni ver sahitlerini de yanına al. Adam belki sarhoştum der yırtmaya çalışır ama sonuç olarak ağır tahrik var. Sen de oradan yırtarsın. Karakolda karşılıklı konuşursunuz. Dersin sen bir terbiyesizlik yaptın ben de densizlik yaptım. Karşılıklı özür diler meseleyi kapatırsınız. Zaten amir de o yönde telkin verir. Haaa baktın adam inat ne yaparsan yap vaz geçmiyor karşı dava açacağını taciz davasıyla suçlayacağını söyle. Zike zike vaz geçer. Akıllı ol ağzın biraz laf yapsın ve konuşmalarını gitmeden evde biraz çalış. Bir de konuşurken kendinden çok emin görün ayna karşısında buna da çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bosyere yalan konusma arkadasim kameradan tespit etseler bile hicbir mobil sebekeden numarani alamazlar bu 1. Si ikinci olarak kayit incleme zaten 1 ay fazla suruyor ve dosya hazirlamak 6 ay mahkeme suruyor ki arifede yapsan taa aylar sonra ancak seni bulabilirler. Daha sayarimda gerek yok

0|0
    0|0
    • dostum yüzün gözüktümü işin bitiyor. o adamlar senin 7 sülalenin ismini sayıyorlar sonuçta devlet. sıradan insanlar değil.

• Ya polislikten istifa eden biriyle konusuyosun 😏

• adam t.. skli biriyse faka bastık demektir

• Darp alırsa 5000 ile yirtarsin

0|0
    0|0
    • peki nefsi müdafaa sayılıyor mu?

• Arkadasin ypasaydi sayilabilirdi sen yaptigin icin hayir ama adamin sarhoslugu tespit edilirse yirtarsin

• inşallah

• bisey olmaz merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;