Sizinde öyle mi? Yorumlarınızı alalım?

Arkadaşlık olarak iyi bir arkadaşlığım vardı ama şuana kadar tanıdığım bütün arkadaşlarım tarafından satıldım. Şuanda yanımda 1 tane dahi arkadaşım yok , kızlarla da iyi arkadaş olamıyorum çünkü hep bir kıskançlık oluyor arada. Sizinde böyle durumlarınız var mı?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Yani askerden önce başıma geldi çok sevdiğim insanlar param arabam varken yanımda oldular askerdeyken aramadılar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İnanın bana hiç arkadaşınızın olmaması kimi zaman daha iyi.

1|0
    0|0
  • 5 kuruşluk arkadaşlar edinirsen seni 2kuruşa satarlar.

1|0
    0|0
  • Maalesef benimki oyle

1|0
    0|0
  • Öyle oluyo genelde. Arkadaşlık çıkar ilişkisinden ibarettir.

1|0
    0|0
  • Erkeklerde böyle durumlar istisnadır genellikle kadınların dostluklarında yaşanır anlattığın şey

1|0
    0|0
    • Evet ya erkeklerin dostlukları daha sağlam

• Erkekler arasında pek fazla kıskançlık yok ama kızlar arasında kaşını kıskanıyor saçını kıskanıyor bu tarz durumlar çok fazla

• Kızlar detaycıdır fakat bir erkek en yakın arkadaşının ayakkabı aldığını traş olduğunu yeni bir pantolon aldığını fark etmez bile dikkat ediyorum kadınlarla karşılaştığım da ilk başta baştan aşağı dikkatli bir süzer gözleriyle eline bakar ayağına bakar dişlerine bakar kulaklarına bakar bakarda bakar. Hoşlanır hoşlanmaz bu kişiye göre değişir. İşte bu detaycılık git gide fesatlığa bırakıyor yerini. Ama erkekler tam tersi çok sıkı bağlıdırlar birbirilerine.

• çıkarlar varsa arkadaşlıkta var

1|0
    0|0
  • aynen öyle :)

0|0
    0|0
  • ya onlarca kişi arıyo kkanka falan ama sedat yanlızlığı seçiyor :D yani ben

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimde hic arkadasim yok 😞

1|0
    0|0
  • Aynı ben

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;