Şehirler arası otobüste nasıl uyuyorsunuz? Bir yolu metodu varsa bizede söyleyin?

Gözümden uyku akıyor ama uyuyamıyorum. Keçimi atlatıyorsunuz km'mi sayıyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben uyumak istediğim her yerde uyuyabildiğimden sorun olmuyor.
    Otobüste uyumaktan başka yapılacak bir şey yok.
    Önündeki televizyon çok yakın, gözün ağrıyor.
    Kulaklıkla şarkı dinlesen, o da kulaklarını acıtıyor insanın bir süre sonra.
    Kitap okuyayım desem sarsıntıdan odaklamamıyorum ve midem bulanıyor.
    Gece yolculuğuysa pek etrafı da izleyemiyorsun.

Gündüz yolcuğunda kulaklığımı takıp dudaklarımı kıpırdatarak şarkıya eşlik etmeyi severim. Onunla beraber bir sürü şey düşünürsün falan...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bırak şehirler arasını avrupadan asyaya geçerken ayakta uyumuşluğum vardır. Tabi uyurken arkanı sağlama al mutlaka bir pandik atan çıkar. Birde burnuna birşey tıka çünkü heran kokmuş bir koltukaltı ağzına sokulup sevgi ile uyandırılabilirsin.

1|1
    0|0
  • En arkadan koltuk alıyorum sonuna kadar koltuğu yatırıyorum çantamdan ufak yastığımı da çıkarıp misler gibi uyuyorum. Öyle uyuyorum ki bakanın uykusu gelir yani.

0|1
    0|0
  • müzik dinle

0|1
    0|0
  • Öyle bir güzel uyuyorum ki...

0|1
    0|0
  • başımı cama dayıyorum ama arada yastık var

0|1
    0|0
    • Arkadas herkes cam kenarında yolculuk ediyor sanırım. Herkes aynı şeyi söylüyor Kolidorda kim gidiyor 😀😀

• Kulaklığın varsa tak ve camın öte tarafını izlemeye başla uyursun sonra zaten. İyi yolculuklar bu arada

0|1
    0|0
  • bilmem

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Cekip viskiyi uyuyorum

0|1
    0|0
  • cama yasla aç bir müzik hayat bayram olsa olabilir bak dinleye dinleye uyursun broo

0|1
    0|0
  • Dış sesleri absorbe eden kulaklık
    Gök gürültüsü-yağmur sesi

En önemlisi ise yan koltukta oturan kişi sohbet etmeye meyilli olmayacak, sürekli kulaklık çıkar-tak çıldırıyor insan, bir tanesine sus demiştim en sonunda ben. :D

0|0
    0|0
    • Kısacık adam var yanımda otobüse bildiğimden beri uyuyor döne döne bide uyuz etti beni 😀

• Çıldırtıyor öyleleri, sende aynısını yap, dön arada bilerek çarp, uyansın, uykuya daldığında tekrar yap uyansın.
      Heil uykusuzluk! :D

• Gerek yok ona telefonu elime aldıktan sonra baya bir rahatsız oldu 😀😀

• öyle bişey banada lazım hele gece yolculuğuysa

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;