Recep tayyib erdogan ulkeden butun gayrimuslumleri sinir disi edecegiz dese. ne yapardiniz?

ve namaz kilmayi zorunlu hale getirse, ickiyi yasaklasa, zinayi yasaklasa.

0|0
416

En İyi Kız Görüşü

• Zinayı yasaklasa ne güzel olur hiç değilse ortalıkta veledi zinalar dolaşmaz. Her gencin olduğu ev geneleve dönmez

1|3
    1|4
    • dogum kontrol diye bir sey var her zinadan velet dogmuyor.

• @vethakan78 mitoz bolunebilirsiniz buna izin var.

• @vethakan78 tm once is sende bitiyor ama bu serbestlik te zayif insanlara cesaret veriyor

En İyi Erkek Görüşü

• 1942 de basbakan sukru saracoglu gayrimuslim tebaya varlik vergisi cikardi... turkuz turkcuyuz ve herzaman turkcu kalacagiz diyerek aslinda turkiyedeki en radikal ve hayirli vergidir... bugun butun pisligin eseri gayriturklerdir... tayyip erdoganin oyle birse yapmasi mumkun olmasada.. turkiyedeki sermaye sahipleri hep gayriturkler.. herturlu eglence mekanlarinin nisantasi.. kadikoy gibi hatta ege kiyilari hep gayriturklere ait bunlar defolup sinr disi edilirse olur... bu ulkenin turk cocuklari savasta ceplerde savasirken bunlar paraya kondular... sirketlestiler.. en zengin aileler gayriturklerdir.. ayni hitlerin zamanindaki herturlu borukraside.. para birimdeler... icki dedigin fabrkalarinda sahiplari bunlar.. yabanci ortaklariyla turkiyedeler.. yerli milli bir sermayeyle kamulastirilip turkun olmali... zina dedigin olay ortaasya bozkirlarindan bu naya yasaktir arap fellahlarindan ogrenmedik onu... zaten herturlu pisligin eseri bu gayriturk dokuntuler... keske sukru saracoglu gibi isimler bugunde yasasa... yeri ucmag olsun...

0|2
    0|1
    • hangi turklerden bahsediyorsun. osmanli bile anne tarafindan hep gayri turk. bu zamanda turk oldugunu iddaa etmek biraz fazla degilmi? sahse dna analizi isterim kanit olarak

• sen etnik dokuntu sana kanıtmı vericem avsar karamanliyim acmis sitede soruyor herkeside eksilemis gelmis osmanlidan bahsediiyor... dna istiyor turkun dnanin 12 farki teoloom oldugundan haberi yok hadi dna vericem sanki antropolog neyse senin amacin belli bu sitede zamani gelince sktirp olup gideceksiniz..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kimin ülkesinden kimi kovuyorsun derim

0|1
    0|1
    • çoğunluk var kardeş

• Cogunluk olunca ülke onun mu oluyor? Benim ailemde onun yedi ceddi kadar şehit var.. oglunu askere gondermeyenin degil bu ulke.

• Boşu boşuna düşünüp beynı harcamamak gerekir Arabistan böyle bir şey yapmadıkça Türkiye de yapmaz zaten dinimize göre yapılamaz '''Dinde zorlama yoktur, herkes özgürdür elbette. İsteyen dünyada pişer, isteyen ahirette !.. Necip Fazıl'''''

0|0
    0|0
  • Ayaklanma baslatirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yorumları okuyunca biraz ülkede kargaşa cıkşa bu ülkenin Suriye ya da ırak gibi olmaması içten degil... bohu cıkmış ülkenin insands böyle olur size ne kim kimle seviliyor yatıyor. Sizden kim alkol alıyor sizene gayrşmuslimddn.. Bu topraklarda suryanşler rumlar Ermeniler varken ne türk vardı ne izleri vardı. Adamları kendi toprağından atmak kimin haddine bu ülkenin vatandaşı bu ülkenin insanı onlar. İsteyen içer isteyen icmez. İster sevişir isteyen sevişmez.. Ag müslüman olup 12 yasında kızla evlenmek tan iyidir.

0|0
    0|0
  • Ne oldu Tayyip efendi özgür irade özgür irade diye meydanlarda nara atıyordun hani memlekete demokrasi getirmiştin derim...
    Ne oldu birden insanların yaşamına müdahale etmeye başladın derim...
    Zina olayı hariç diğerleri saçma

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok işte :D

0|0
    0|0
  • sebep?

0|0
    0|0
  • Algı operasyonu yapma böyle olmayacağını biliyorsun ama insanların zihnini bulandırma defol git burdan

0|1
    0|0
  • Gayrimuslimleri dehilde namazi orucu zcorunlu yapsa iyi olur

0|0
    0|0
  • kırk yılın başı faydalı bir işe yaradığını düşünürüm. içki içmiyorum zaten, zinada yapmıyorum. namaz kılarım bu vesile ile. ülkeninde nüfusu azalmış olur. her yönden oluru olan bir düşünce bu...

0|0
    0|0
  • Din de zorlama yoktur... Benim inancim ya da onun inanci kimseyi ilgilendirmez
    Kulla yaradan arasina kimse giremez...
    Butun diktatorlerin sonu bellidir...
    Yani boyundan buyuk ise kalkismayacak

0|0
    0|0
  • Ver Elini Taksim Ver Elini Kızılay..
    #DirenLaikTurkıye

1|0
    0|2
  • Bayram ederdim...

1|0
    0|1
  • Allah vatanımıza milletimize hayırlısını versin derdim

1|0
    0|0
  • Yahu sanki hergun icki icioruz zina yapioruz. Neyin kafasi bu ya

0|0
    0|0
  • Müslümanım ama böyle bir hakkı yok onlar da burada yaşayabilirler

0|0
    0|0
  • sevinirim namaz kılmayı zorunlu hale getiremez dinde yeri yok içki yasaklana bilir faydası yok zinayıda yasaklasın ama evlilik yaşı düşürülsün

1|0
    0|0
    • kaca dusurulsun

• cocuk gelin istiyorsun yani.

• Hz Muhammed 9 yasında tada kimi ne gore 12 yasındaki Ayse ile evleniyor o yasa mi insin daha kucucuk yaslarda evlendirelim işte ÇOCUKLARI. Ne olucak. 60 yasında adam 12 yasında kız cocugu tam da İslam'a gore.

• Yapmaz oyle bisey halkin%85 i buna musade etmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;