Allahtan korkuyor musun? Korktuğun halde neden kötülük yapıyorsun ey insan oğlu ey nefis? Allahın merhametine mi güveniyorsun? Merhamet kadar adaletine de güvenin yok mu?

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şükür Allah korkum var.
    Kötülük filanda yapmıyorum elimden geldiğince insanlara iyi davranıyorum hayvanlara hatta sineğe bile zarar vermiyorum bana yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Korkarım
    Bişeyleri düşünürüm arkamdan küfür ettirmem işimi doğru yaparım

0|0
    0|0
  • Zaten Rabbimin merhametinden dolayı bu kadar kötülük yapıyorlar nasıl olsa bizi affeder diye.. Allahtan tabiki korkuyorum Elhamdirillah Müslümanım.

0|0
    0|0
  • allahtan korkmuyorum ondan nefret ediyorum!
    umarım islamı yok eder abd!
    kabeyide atom bombası ile yeryüzünden silerler tam olur!

0|0
    1|2
  • Elhamdülillah müslümanım ateistler gelmeden kaçayım ben :D

0|0
    0|0
  • Korkuyorum, daha çok seviyorum...

0|0
    0|0
  • insan sevidğinder korkarmı deli :D korkmuyorum Allah dan bizi yakacak değil ya? şu zamane yezitleri hergün Allah yakacak korkusuyla yaşıyor

0|0
    0|0
    • ahhh işte o oyun her yerde var sen söylemeden ne söyleyeceğini tahmin ediyorum kamili insan. gözümüzdeki perde vijdan merhamet o açıldımı dünya cennet mk

• ben içince Allah beni çağırıyor herhalde :D Daha bir seviyorum Allah'ı

• Kimse ahireti düşünmüyo ki

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • allahtan, zeustan, thordan veya diğerlerinden korkmuyorum. kötülük yapmama sebebim de korku değil vicdan ve empati. din tüm insanlarda ortak değil ve bu yüzden savaşlar çıkıyor ama bu ikisi ortak

0|0
    0|0
  • Evet korkuyorum ama
    Nefis şeytan bizi yoldan cıkıyor

0|0
    0|0
  • naber kardes. hatirladinmi beni?

0|0
    0|0
  • Aleviyim Allaha imanım var ama Allahtan korkmuyorum

0|0
    1|1