Çirkin bir erkekle evlenir miydiniz ya da çirkin bir bayanla?

Evet çirkinse yinede evlenir miydiniz o erkekle ya da bayanla?

0|0
4555

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun karşımdaki kişinin çirkin olması ya da olmaması değil. Aklımdaki bütünlüğü oluşturabilmesi ya da zayıf noktasını bir şekilde kapatabilmesi. Çoğu çirkin erkek bunu parasıyla kapatabiliyor zira ancak benim bulunduğum durumda çirkin bir kadınla evliliğe adım atmam pek olası durmuyor. Bu konuda istisna olarak yazar kadınları gösterebilirim sanırım çünkü onlara karşı bir zaafım var ancak diğer kadınlar için tolerans gösterebileceğimi düşünmüyorum. Sonuçta ölüm bizi ayırana dek diyeceğimiz bir birliktelik oluyor bu ve her gün başımı aynı yastığa koyduğum birisini de şirin olmak adına evlenirim diyip geçiştiremeyeceğim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Klişe olacak ama dış görünüş pek önemli değil sonuçta bu uzun yolda bir yoldaş arıyorsun kendine, diyelim bir kaza , bir hastalık , bir yangın olayı oldu o kişinin tüm güzelliği/yakışıklığı gidecek o halde de sevemezsiniz dışına aşık olduğunuz insanı , anlaşabilmek ve mutlu olmak daha önemli

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Görünüş meraki ile hareket edip aşik olanlarida görüyoruz ya da olduğuna zannedenler o yüzden cirkinlik guzellik göreceli kavramdir
    Ben istemem yanima yakisani isterimki ahiretime kalbime yakisani iste o zamanda güzellik kavrami ile değil verebildikleri önemli

0|0
    0|0
  • iyide kardeşim başkasına çirkin görünen bana dünyanın en güzeli görünüyor. senin çirkin dediğin kız başka bir erkek onu istemesine rağmen oda ona çirkin deyip beğenmiyor. o yüzden aşk: "benim beğendiğim beni beğenmez beni beğenenide ben beğenmem" olayıdır kısa ve net :)

0|0
    0|0
  • Seversem evlenirim.

0|0
    0|0
  • Herkes evlenirim demiş. Ben neden evde kaldım o Zaman 😄😄

1|0
    0|0
  • Çirkinse en baştan ilişkiye başlamazdık muhtemelen. Ama kesin konuşmak istemiyorum çünkü gönül bu, ota da konar...

0|0
    0|0
  • ben hayatta şunu ögrendim güzel bayan çok aksi dedigini yaptırmak isteyen süsünden püsünden geçilmeyen dedigi dedik bazende çok aptal oluyorlar ama çirkin bayan nedense çok anlayışlı oluyor Allahın yaratışımıdır nedir bunu tespit ettim çevremde hep bayanlar içinde erkek zaten çirkin olur güzel erkek olmaz ancak yakışılıklılık olur?

0|0
    0|0
  • Maddî ve manevî güzelliklerin tamamına sahip bulunan Peygam­berimiz, aynada mübarek yüzüne baktığı zaman, «Yâ Allah, beni güzel yarattığın gibi ahlâkımı da güzelleştir :( :(

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bazen çok yakışıklı biri baya çirkin bir kızla evlenebiliyor

0|0
    0|0
  • Evlenmez kimse az film izleyin

0|0
    0|0
  • Dış görünüm zaten 30'dan sonra kayıyor

0|0
    0|0
  • Evlenmem..

Mk millet yalandan salliyor yine huyu güzel olsun yeter diye , he yavrum he..

0|0
    0|0
  • Onun da kalbi var neden olmasın

0|0
    0|0
  • çirkin bir bayanla evlenebilirim lakin bakımsız bir bayanla imkansız

0|0
    0|0
  • Evdikten sonra neden olmasin ki illa herkes dunya tatlisi olacak diye bisey yok yaslaninca sadece insanligi kaliyor sadece😊

0|0
    0|0
  • Güzellik çirkinlik görecelidir, herkesin beğenesi farklıdır bana çirkin gelen sana güzeldir , ama beğenmediğin kişiyide tanıdıkça beğenip iç güzelliğini görüp aşık olup evlenebiliyorsun

0|0
    0|0
  • güzellik görecelidir o yüzden sen o kişiyi begendiysen neden olmasın.
    Zaten insan karşısındakini güzel olduğu için sevmez ki sen sevdiğin için güzel olur o.

1|0
    0|0
  • sana tek bişey soracam ve sonra soruna cevap vermek istiyorum çirkin kaıdn ve çirkin erkek demekle ne istiyorsun lütfen söylermisin?

0|0
    0|0
  • Güzellik çirkinlik bence şahsi olarak görcelidir.
    Bana göre güzel olan bir bayan, san gore çok itici yda çirkin gelebilir.
    Yani sonuç olarak ben sevip anlasiyorsam tabiki evlenirdim

0|0
    0|0
  • Çirkinlik neye göre kime göre, aşırı güzel biride olabilir ama kendini ifade edemedikten sonra neyleyim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 44

• Mesele burada aşık olup olmamam 😅 Aşıksam neden evlenmeyeyim demek mi başka özellikleri var ki onu seviyorum. Ha aşık olmadığım bir insan yakışıklı olsa onunla da niye evleneyim nasıl soru bu 😅

0|0
    0|0
  • Yani evlenmem sanırım çocuklarımın geleceğiyle oynayamam 😄

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmezdim. İçi güzel olsun vs diyenlerde evlenmezler 😂 eminim. Sözde hep bunlar gözüme hitap etmeyen bir insanla bir ömür nasıl geçirebilirim.

0|2
    0|0
  • Bilmiyorum büyük konuşmuycam

1|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|1
  • şans

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Sana çirkin olan bana yakışıklı olabilir ama bu durumlar karışık🤷

0|0
    0|1
  • Bana göre dünya yakisiklisi olduktan sonra baskalari cirkin dese ne yazar

0|0
    0|1
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • seversem

0|0
    0|0
  • Ortalama bir güzellik beklentim

0|0
    0|0
  • Evlenmem çünkü evlenmem için emin olmam lazım o kişiden eğer emin sen ona aşık ya da seviyo olmam lazım ve eğer onu seviyorsam o benim gözümde zaten guzeldir.

0|0
    0|0
  • Ben mesela tipsizim bana aşkım diyen de oldu çok çirkinsin diyerek hakaret edende bu birazda karşındakinin sana nasıl baktığı ile alakalı aynı şekilde bende öyle görüp evlenebilirim

0|0
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Tipe değil kişiliğe bakarım evlenirdi.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Seversem evlenirim

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    24
Yükleniyor... ;