Gıda sektöründe haksızlık?

Merhaba arkadaşlar ben gıda sektorunde çalısıyorum 'Liitle Ceaser Pizza' Bu çalıştıgım yer franchis ve burası daha önceden bayramlarda gelmeme gibi bir hak sunuyordu bize gelirsekde bir günlügümün iki katını alıyordum ya da izin hakkı alıyorum lakin daha sonra işe bir Bölge müdürü aldılar bu müdürde diyorki Özel sektorlerde hiç biryerde izin yoktur eger bayramda gelmezsen maaşından kesilir diyor Sizce bunun mantıgı nedir fikirleriniz nedir?

Güncellemeler:
ben orda moto kuryeyim

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• yapar boyle s. erefsizler.

0|1
    0|0
    • sence nedir bu işin gerçek kuralı? ŞUBEYİ şikayetmi etmeliyim 170 e elden para veriyorlar?

• tamam teşekkür ederim

• sahit is yerinden olmali. isinden olmayi bu devirde kimse kabul etmeye bilir su sartlarda. bayramda calistiriyorsa gunlugunun iki katini vermek zorunda Şu an . ben haftanin 6 gunu 12 saat caalistim. ne sigortam vardi ne mesai ucretim ne bayramim ne tatilim. onlardan mesai parasini istedigimde gulduler bana ne parasi hadi isine ne mesaisi dediler. tartismali bir sekilde ayrildim mahkemeye gidecegim. ama detayli arastir sor ondan sonra talep et vermezse dogru mahkemeye git

Erkekler Ne Diyor 2

• Kapitalzmi iyice kullanıyolar ama bu sektörde dediği gibi tatil olmaz genelde

0|0
    0|0
    • madem öyle daha önceden neden izin veriyolardı bu bölge müdürünü aldılar izin kalktı adam iyice cimri birde kar ortagı nerden kıscagına bakıyor hep

• Bayramda calıstırırlarsa 2 katı mesai vermeleri gerek.

0|0
    0|0
    • misal olarak günlügüm 1 tl ye geliyorsa bayramda çalısırsam günlük +1 tl veriyor

• Evet oyle bende starbucksda calıstım ordan bılıom

Yükleniyor... ;