Biriyle konusurken gozlere bakamamak veya bakarken rahatsiz olmak?

Bu durumdan nasil kurtulabilirim ve bu durumu yasayan yasamis olan var mi aranizda?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliği muhtemelen. Bunun dışında karşında seni korkutan biri veya hoşlandığın biri varsa olması gayet doğal gibi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alakasız birşey derse cevap veremeyeceğinden, içindekileri söyleyemeyeceğinden korkuyorsun. Her seferinde karşılık vererek aşabilirsin ancak bunu.. İkincisi yeni tanışacağın birinin gözlerine ilk sen bak, eğer çoook girişken bir insan değilse o bakamayacaktır sen baktığın için. böyle böyle geçer, üzülme ve merak etme..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Göz teması cok önemli.. Bazı şeyleri sözler değil gözler anlatır.. Rahatsız olmaman gerekir..

0|0
    0|0
  • 1 kere opim geçer

0|0
    0|0
  • çekingen bir insansın bunu yenmek için film izle. ve utandığın sahneliri utanmayarak izle.

0|0
    0|0
  • Üstüne gitcen eksikliğinin

0|0
    0|0
  • var ben. ama zamanla yapa yapa alıştırdım kendimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• of bende bakamıyorum özellikle yakınsa o kişi. bilmiyorum cidden sinir bozucu çok iyi anlıyorum dert etmemeliyiz ne yapalım..

0|0
    0|0
    • Aynen ben de ya. Bide ozellikle erkekse daha da zorlaniyorum ve iyice rahatsiz edici oluyo

• Aynısı bendede var yani uzun süre bakamıyorum bazı insanlara ya da bakmak istemiyorum bana samimi gelmiyo mesela bir arkadaşım var bana tavırları itici geliyo

1|0
    0|0
  • Normal bir sey bu bence

0|0
    0|0
  • Ben varım hala yasarim

0|0
    0|0
  • aliscan

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği

0|0
    0|0
    • Ben de oyle dusundum ama ozguven eksikligim oldugunu da pek dusunmuyorum, yani kendimi guzel buluyorum, her gun giyinip suslenip disari cikiyorum kalabaliga rahatca girip yuruyebiliyorum ama bire bir konusmalarda ozellikle o kisi erkekse zorlaniyorum ve rahat olamiyorum.

Yükleniyor... ;