Bu sitede birine güvenebileceginizi cidden dusunuyor musunuz?

Guvenen varsa dikkatli olsun😏 yillardir tanidigim insandan kazik yedim yahu siz siz olun dikkatli olun. gercekten guvendiginiz biri var mi?

2|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güven çok kolay kazanılabilen bir olgu değil. O yüzden güven duyduğumuz ya da o güveni verdiğimiz kişileri elimizde tutmaya çalışmalıyız her zaman. Çünkü gerçekten günümüz koşullarında güvenilecek insan sayısı o kadar çok azaldı ki. Benimde bu sitede güvenebileceğim bir insan var elbetteki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Biriyle evlenecektik hatta.. meger kahpe yuz kisiyle fingirdiyormus 50 sosyal agda;)) benden iyilerini bulacak;))))

1|0
    0|0
  • Guven sarsacak kinulara girmezsen guvenmen gerekmez buda zaten cozumdur

1|0
    0|0
  • Güven kavramı kolay kazanılmaz; çoğu insana güvenilmez haklısın. Bu sitede güvenebileceğim bir insan var.

1|0
    0|0
  • Ha sanal ha gerçek iş yine sende biter birini tanımak istiyorsan yakınlaşacaksın sohbet edeceksin bir süre yorumlarına dikkat edeceksin yorumlarına yorum ekleyip bir dinleyeceksin iyi ya da kötü çıkar kokusu bu sitede çok salladım onlara selam olsun :) empati kurma insanları tanımada en iyi yoldur. insanların iç yüzünü kısa sürede öğrenirsin

1|0
    0|0
  • Bunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • @mastergreeneyes
    bu adama güvendim, inandım :D

1|0
    0|0
  • İnsanlarla ilişkilerimi güven üzerine inşa etmem çevremdekilere bile zar zor güvenirken burada güvenebileceğim insan olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Bu siteden kimseyle yüzyüze görüşmeden güvenmem. Ve o zamana kadar da yaptıklarından ve söylediklerinden hakkında belli bir fikre sahip olurum.

1|0
    0|0
  • Güveneceğin kişiyi seçmeyi öğrenene kadar daha çok darbe yersin , her yerde güvenilir insanlar vardır.

1|0
    0|0
  • Var 1 2 kişi

1|0
    0|0
  • bu sitedekiler insan degil mi? guvensizlik bu siteyle alakali degil, toplumla, insanlarla alakali. twitter'daki bir insana bu sitedekinden daha fazla mi guveniyosun sanki?

1|0
    0|0
  • Benden başkası yalan

1|0
    0|0
  • Uzerinizde ne var kizlar
    Hadi yazın

Güvenin sevin sevisek mi?

Örnek niteliğinde olsun istedim

1|0
    0|0
  • Ulan! Ben gerçek hayatta insanlara güvenmeyi biraktim sen sitedede sanalda diyon tabikide güven olmaz 😊

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama ben dahil buradaki insanların belli bir takım sorunları olduğunu ve sanki birşeyleri eksik ve ondan dolayı burada olduklarını düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • evet neden olmasın

1|0
    0|0
  • belli olmazz

1|0
    0|0
  • 1 kişi var.

1|0
    0|0
  • Bilmem zaman gösterir