Yakışıklı olan Recep Tayyip Erdoğan hakkında neler düşünüyorsunuz? Seviyor musunuz onu? Nasıl birisi sizce? Anketli?

Ben has 999.9 milyem Türk Milliyetçisiyim. 13 yaşından beri siyaset hastasıyım. Yanıla yanıla doğruyu buldum. 13-14 yaşında daha bebekken Atatürkün partisi sanıp chpyi tutuyordum. Babam beni o zaman fetonun dershanesine göndermişti. rehberlik derslerinden hep kaçardım. fetullahı hiç bir zaman sevmedim. babam sözde muhafazakar bir akpliydi hep. bana zorla akpyi tut derdi hep. Ama ben chpyi Atatürkçü sandığım için yok derdim. 16-17 yaşına geldim. chpnin bana göre olmadığını kürtçü, alevici, sosyalist bir parti olduğunu anladım. 16 dan 18 yaşına kadar mhpli oldum. ama ülkücü vb değildim o zamanda. ocakla mocakla işim olmadı hiç. 16-18 yaşındaykende Erdoğana sempati duyardım severdim. ama mhpyi tutardım. akpyle fethullahın arası iyi diye. Gezi olaylarından sonra sırayla 17 25 aralık tan sonra koyu bir Erdoğan hayranıyım. O günden bugüne kadar. Ben kürtleri fetullahçılardan kat kat fazla severim düşünün artık. d. d. Oldu bitti sevmezdim fetullahçıları. Ben öyle dindar biride değilim. Elit, beyfendi, ahlaklı, kaliteli, çağdaş, hayata farklı bakan bir insanım. Koyu Atatürk hayranıyım. Türkçülere, Turancılara sempati duyarım. ülkücülere duymam sempati. Ben Erdoğanı çok seviyorum. Onu sevenler beni ilgilendirmez. Ben din allah için değil Erdoğanı Erdoğan olduğu için seviyorum. Erdoğan benim kanımdan canımdan. Hem onunla benimde kafa yapımızın ortak yanları var. Mesela bende istediğim bir şeyin yapılmasını, olmasını çok isterim. Bende kafama koyduğum bir hedefi er ya da geç gerçekleştiririm. Ben kalite tutkunu bir insanım. Ülker, Eti varken halk, bifa yemem. Erdoğan varken mhpyi tutmam. Çünkü Erdoğan ülker eti gibi. Ecevit vb diğerleri gibi pısıyrık değil. Obamanın putinin yanında ayak ayak üstüne atıyor. Vakti geldiğinde avrupaya, amerikaya ayar veriyor. Hayatta kendime hep onu örnek alırım. Bende bir şeye kafaya taktımmıydı dediğim olana kadar uğraşırım. Erdoğan kaliteli bir lider. Kıymetini değerini bilin. Umarım diskoları, barları kapatır.

• SEVİYORUM ERDOĞANI
    40%(8)46%(17)Oy Ver53%(9)
  • SEVMİYORUM
    60%(12)54%(20)Oy Ver47%(8)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aşırı milliyetçiyim. Benim bu Türkiyede eşim benzerim bulunmaz. Bundan sonra Türkçülerin arasına girdiğimdi Erdoğanı seviyorum demiyecem, fetocular gibi takiye yapacam. çünkü Erdoğanı seviyorum dedimmiydi başımı ağrıtıyorlar yaa. d. d. Ama şuda bir gerçekki Türkçü bir sevdiğim hariç Erdoğan için herkesle karşıya karşıya gelirim. Erdoğanı sevmeyenlerin çoğunu bende sevmem zaten. Mesela hdpyi cemil bayıkı hdp solunu, dhkpcyi, berkincileri, fetocuları bende sevmem.
Nasıl bir tatlı bu adam yaa. Moralini bozan oldumuydu külliyeye çağırır. Kapalı bir odada kendi ve moralini bozan kişiyle önce konuşur sonra ayarını, boyasını verir. sonrada görevden alır o kişiyi. ben bu adamı çok seviyorum çok. Davutoğlu olayından sonra annem mhpli biri Erdoğanı gördü televizyonda haberde. Vallaha korkulur senden dedi. O bir Kasımpaşalı, rizeli. Kimseden akıl almaz. Tayyip paşa bu. Nasıl davosta perese akıl verdi.

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adamı geçen gece rüyamda gördüm herkes sıraya girmiş el öpüyordu :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yakisikli demis ya ausuisd

0|1
    1|1
  • Çok güzel anlatmışsın sevmeyenler de sever bence

0|1
    1|0
  • 3 dk mı geri ver

0|0
    1|1
  • Yakışıklı mı😂 yoklukta bile gitmez emine iyi almış onu 😂😂

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• afedersiniz beyfendini hayatınızın ta ortasına...

0|1
    1|1
  • Sevmiyorum

0|0
    0|1
  • hacı sen Tuğçe kazaz a bağlamışsın?:D

1|0
    1|1
  • Ay hoşşt ayol

0|0
    1|0
  • Sevmiyorum onu.