Otobüs Maceraları Vol 3 ?

Ayda 3-5 sefer otobüsleri kullanırım. Her kullandığımda bir olayla karşılaşırım. Bu seferki biraz garipti. Kızın biri mini etek giyinmiş aracın ortalarında ayakta yolculuk ediyor. 2 durak sonra bir genç arkadaş araca bindi direk kızın arkasında durdu. Boş arabada bu şekilde durması garibime gitti. Neyse yolculuk devam ediyor. yolların bozukluğundan araç sallanıyor. Aracın sallanmasını bahane bilen genç elini kızın kalçasına değdirmeye başladı. Bir anda tırstım şimdi kız arkasını dönüp adama bağıracak diye. Ama kızda tık yok. Genç ilerledikçe cesaret almaya başladı bu sefer boş otobüste elinin içi ile kızı okşamaya başladı. Sadece ben değil tüm yolcular bu manzarayı görüyor. Bir anda sinirlendim. yumruğumu sıktım. kızdan bir hareket gelse direk yumruğumu gence indireceğim. Kız hala ses yok. Sonra genç elini cebine attı aletini düzeltti kıza sürtmeye başladı. Sanki bir p. rno film izliyormuşum gibi bende de bir garip hal oldu. Anlamadım bu durumu kızın tepki vermemesi adamın sanki direk kızı tanıyormuş gibi o şekilde davranması şaşırtıcıydı. Genç bir ara işi abarttı elini eteğin altına götürüyordu ki kız bir hamle ile bunu durdurdu. İçimden en sonunda bir tepki verdi dedim.

Otobüs yolculuğu bu şekilde devam ederken birden kız Duracak butonuna bastı ve indi. Genç peşinden iner diye tahmin ettim ama inmedi.

Bu şekilde olaylar her zaman gören var mıdır bilmiyorum ama biraz garip biraz heyecan biraz adrenalin. Herşey vardı sabah yolculuğunda.

İstanbul Hergünü bir olay Her günü bir Süpriz işte...

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yok daha neler böyle bir şey gerçekten olduysa hangi hat o binmeyelim o hatta söyle de millet kafayı yemiş bu ne terbiyesizlik

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Öğğ iğrenç gerçekten nasıl böyle şeylere cesaret edip yapıyorlar ama şimdi kzıdada suç var

0|0
    0|0
  • kızın tepki vermesine gerek yok. insanların önünde bu saygısızlığı yaptığı için de vurabilirdin.

0|0
    0|0
  • Midem bulandı

0|0
    0|0
  • İğrenç.

0|0
    0|0
  • Böyle birseye izin veren kizin aklina ben!!!

0|0
    0|0
  • tövbeeeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonra sıçrayarak bir uyandın aaaaa rüyaymış dimi :D

0|0
    0|0
  • ben bisey anlamadım bu düzenden

0|0
    0|0