Çocuk gelin sorununu neden görmezden geliyorsunuz?

Türkiye'de 181 bin çocuk gelin mevcut ve çoğu insanın bunu ciddi bir sorun olarak görmediğini farkettim. Hatta bu konuya değinerek Oscar adayı olan "Mustang" filmi bile daha fazla tepki çekmişti.

Belki sayılarının yeterince fazla olmadığını düşünüyor ve bu sebeple umursamıyorsunuz ama bu 181 bin çocuğun yaşadığı travmayı engellemiyor değil mi?

Bu çocuklara rakam olarak bakmak yerine her biriyle empati kurmanızı istiyorum sadece.

0|2
36

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar haklısınız. . . Insan ise 1 i de ayni bin i de 180 bini de 80 milyonu da. . . NET.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• duyarsız bir toplum olma yolunda süratle ilerliyoruz halbuki çocukların yeri okulları kendilerinden yaşça büyük adamların nikahı değil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Eee napcaz biz almıyoruz kardeş o belli bir grupta yaygın başlık parası yüzğnden Napalım haberimiz olmuyo ki kurtaralım

0|0
    1|0
  • iyide elimizden ne gelirki. doğudaki aşiret mensuplarına git söyle vururlar billah :D

0|0
    1|0
  • Nerede bu laik cumhuriyetin adaleti.

0|0
    0|0
  • Bu tabloya sebep olan herkesi kınıyorum ve en kısa zamanda bir çözüm bulun diyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlar öyle iğrenç ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cunku herkes pedofili nerdeyse ulkede

1|0
    0|0
  • Sence elimizden ne gelir? Aileleri bukadar hayvansa

0|0
    1|0
    • Devlet imam nikahından önce resmi nikah kıyma zorunluluğunu kaldırarak bunun önünü açtığında tepki gösterebilirdin mesela.

Yükleniyor... ;