Babam motorda bana bagirarak birsuru kufur etti?

Okula kayit olmaya gidicektik babamla ben. Ben siyah askıli şifon altinada dizleri yirtik kot pantolon giymistim. Babam ilk boyle geliceksen sen gelme dedi ve bende ne alaka baba ne var falan dedim tamam gelmiyorum dedim cunku gelirsem olacaklari biliyorum. Sonra evden kagitlari alip geldim ve tamam neyse bin ded8 bende baba bosver sen git dedim kendi bin dedi bindim bind8kten sonra yolda etmedigi kufur kalmadi yok yolda biri seni boyle gorse utanirim falan allaha falan herseye kufur etti bende baba kufur etme falan diyorum kendi millete kendini gosterip boyle giyinmesedin ozaman diyo beni rezil etti Şu an agliyorum. Siz ne dusunuyosunuz Şu an babamdan nefret ediyorum?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım babanın karakteri bu. O yüzden pek düzelmez. Bu neden ile bunu normal birşeymiş gibi düşünmeye çalış ve üzme kendini

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha bir gün babamın lafını iki etmedim. Babam kızım bunu giyme dediği zaman ben onu çıkartıp çöpe atıyordum yemin ederim.. Çünkü babam o beni kendinden fedakarlık yapıp büyüten adam herşeye karışabilir.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• offf durduk yere olay çıkarmış adam şimdi herkes giyiyor artık..
    hem yani bidaha giyme kızım dese yeterliydi bağırarak üzmemesi gerekirdi bence :/

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • yırtık alacağına sağlamından alsaydın

0|1
    0|0
  • Etme, okula kayıt olmaya gidiyorsun reklam ajansına değil.. Biraz onun yerine koy kendini

1|0
    0|0
  • Niye rezil olacaksın insanlar hatırlamaz bile :) babanı dinle canım demekki adam bu konuda hassas. Kıyafetini pek anlamadm ama yırtık kota mo kızdı

0|0
    0|0
  • Giyme sende açık

0|0
    0|0
  • hic yoktan babanın yanında boyle giyinmeseydin adam çaresizlikten küfür ediyo

1|0
    0|0
  • Yanliz o Allah kelimesini Dikkat et buyuk harf

0|0
    0|0
  • Kral Baba.

0|0
    0|0
  • Ne bekliyosun sende daha düzgün bişey giy

0|0
    0|0
  • Nefretmi ediosun ergence bir yaklasım seninki baba korumacı olucak tabi

1|0
    0|0
  • kötü olmuş..

0|0
    0|0
  • baba yüreği

0|0
    0|0
  • İyi ki yolda seni indirip becermemiş

0|0
    1|0
  • Baban haklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Baban kro yapacak bir şey yok kimse ailesini seçmiyor maalesef. Ya kulaklarını kapayacaksın ya da istediği gibi giyineceksin

0|0
    0|0
  • oda seni düşündüğü için öyle davranmış ama bu kadarina gerek yok

0|0
    0|0
  • Benim babam da kızar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;