Aldatmanın haklı yönleri var mıdır?

Bence yoktur eğer bir sorun varsa ilişkini keser ne yapıyorsan yaparsın sonuçta kimsenin onurunu, gururunu kırmaya gerek yok. Peki sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmanın haklı tarafı mı olur ya bu cümleye bile yer olmaması lazım bir ilişkide

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmanın haklı bir yönü yok üstelik bu kız beni seviyor öğrensede bişey olmaz diyip aldatmanın hiç bir haklı yönü yok

1|0
    0|0
    • Evet bide o insan yerine düşünüyorlar affeder felan diye buda ayri bir küstahlik

• Yüzsüzlügün bu kadari. Peki devam ediyor mu?

• Bugün arasana beni yazmış ben yine salaklık yapıp hayatıma aldım eski sevgililerini takip etmeye başladı seni seviyorumla telef. kapattık bir haftadır yazmıyordu yani bu arkadaş beni elinde tutmaya çalışıyor çünkü ben seviyorum birdaha böyle sevilmeyecek ama aynı zamanda diğer kızlarda onun olmalı :D bitirdim kafamda ilk defa 4 sene sonra

Erkekler Ne Diyor 22

• yoktur tabiki aldatıp pişmanlık duyan insan bir nebze de hem aldatıp bide zeytinyağı misali üste çıkma derdine giren biriyle karşılaşırsan depara kalkarak kaç:)

1|0
    0|0
    • Insallah öyle insanlrla karşılaşmayız :)

• Yok hayır şükür öyle birşey yaşamadım Allah yasatmasin. Ama birini benle aldatan olmuş sonradan duydum öğrendim çok uzulmustum.

• hmmm zor işler ne diyelim

• yoktur tabii

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yoktur

1|0
    0|0
  • aldatma kişini yaşam tarzına ve görmüş geçirmişliğine bağlıdır çoğu erkek çokkadınla birlikte oldum havalarına girmek için bir marifetmiş gibi düşünür bunu anlaması ıcın cok gormus gecırmıs olması lazım..

1|0
    0|0
    • Ama aslında hiç havali degil aksine onu küçük düşürüyor

• bence havlayan kopek ısırmaz nıl yanı ben soyleyım boyleyım dıyenlerın hıc bırınde hıcbırsey yoktur sadece kendı hayal dunyasını anlatıyor :) ıbadette gızlı gunahta bende boyle

• Aynen çok haklısın

• Eğer bekleneni karşılamıyorsa konuşulur herkes kendi yoluna bakar ama devam edip de iş çevirmek cıks bana gelmez...

1|0
    0|0
    • Aynen öyle mesela bazıları oda dursun ama buda olsun kafasında bence doğru bir davranış değil :)

• Ama öyle yapanda daha çok değer görüyor. Bilemiyorum bu insanların sistemini :D

• Aynen ama yapıcak bişey yok :)

• dediklerine aynen katiliyorum Nil :)

1|0
    0|0
  • Haklı yönü yok

1|0
    0|0
  • Aldatani aldatmak dışında kimse aldatilmayi haketmiyordur

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

1|0
    0|0
  • bencede yoktur

1|0
    0|0
  • Bence de yoktur. Sorun ne olursa olsun çözüm o değildir.

1|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Belki bir nebze olabilir

0|0
    0|0
  • olmamı ya bahane göt gibidir herkeste bulunur

0|0
    0|0
  • Aldatıldım çok kötüydü sonuçları benim için üzerinden 1 buçuk yıl geçti hala unutamadım alıştım tabii. Ama onunda haklı yanları vardır elbette daha rahat bir yaşam herkesin isteme Hakkı var 😏

0|0
    0|0
    • Ilginc ona hak verdiğini söylüyorsun

• Evrensel düşün bazen ana avrat sövüyorum kıza bazen dua ediyorum Mutlu olsun diye. Ama şöyle düşün herkesin nefret ettiği biri kesin oluyor ve o insanı çok seven biri daha yani herkes aynı tabi çok acımasız ve alçakça birşey sana inanan birini aldatmak 😏 onunla ilgili bir sözüm var " yaptıklarımdan değil inandıklarımdandır büyün pişmanlıklarım" anlayacağın senin için ne fedakarlıkta bulunduysam pişman değilim ama keşke inanmasaydım 😏 404 fond error 😉

• Bence vardır eğer aldatmis ise aldatılmayı hak eder

0|0
    0|0
    • Peki o insani umursadigini göstermez mi? Hiç umrunda olmasa daha çok zoruna gitmez mi? Karşıdakinin.

• bir nevi haklısın :)

• Yani biraz kısasa kısas gibi oldu ama yapacak bir şey yok hak eden hak ettiğiyle kalır

• Var yatakta mall gibisiniz

0|0
    1|0
    • Sorun yaşadığın kişiyle ilişkini kesersin. Hem cinsellik karşındakini kırcak kadar önemli midir?

• Önemli tabiki niye aşık oluyosun?

• Seni aldatan mı oldu vah vah

0|0
    0|0
  • ya ama bazı kadınlar var. iki ay boyunca oram ağrıyor Buram ağrıyo diyip müsade etmiyorlar. aldatmak hakkı oluyo. aynı şey erkek için.

0|0
    1|0
    • Konuşmayı denemek lazim bence sorunu neden böyle olduğunu bunun böyle devam etmesi olasılığında işlerin daha kötü bir boyut kazanacağını vs.

• evet sinirlendim. cidden çok iğrenç insanlar var. bu son yorumum

• @GDvip var başta ben olmak üzere çok iğrenç insanlar var

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır yoktur. Aldatmak karaktersizliktir. Madem sevmiyorsun ayrıl.

1|0
    0|0
  • Asla yoktur

1|0
    0|0
  • Yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...