Aslında erkekler olmasaydı hiç sorun da olmazdı?

Linçci tayfa gelmeden görüşümü paylaşayım. Bence bu dünyada erkekler olmasa sorun da olmazdı erkekler sevdiğim kızı korurum diyorlar ama kimden koruyorlar? Yine erkeklerden. Savaşta koruyorlar kimden koruyorlar? Yine erkeklerden. Mini etek giyme bakarlar diyorlar Kim bakıyor? Yine erkekler. Sorunu başlatan erkekler ve kadınları aslında KENDILERINDEN korumak istiyorlar ama onlar olmasa sorun da kalmayacak. Evet belki bir çok şeyden geride de kalacağız ama bir şekilde geçinip gideceğiz ( üremeyi gözardı ediyorum). Kimsenin düşmanı değilim sadece objektif bir bakış kattım. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

3|0

En İyi Erkek Görüşü

• dar bir bakış açısı, fazla düşünülmeden yazılmış bir yazı
    hadi cahilliğine vereyim de fazla utanma buralarda ;)

0|2
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• İyi o zaman biz yaşamayalım. Nasıl olsa insan değiliz. Bİz erkek olduğumuz için kötüyüz zaten demi. Karakterin bir önemi yok ki size göre tüm erkekler kötü. Bir insanı sırf erkek olduğu için suçluyorsun. :(((((((( Sana göre ben de kötüyüm ve gereksizim sırf ERKEK olduğum için demi?

1|0
    0|0
    • Üzülme kıyamam knk

• HEY CEVAP VEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRR. Bir insanı kırıp bırakmak bu kadar mı kolay?

• Kırıp bırakmaktan söz etmişken sende kalp var mıydı?

• Kızlar olmasaydı gıybet olmazdı. Erkekleri birbrine düşüren olmazdı ve cennetteydik. Unutmayın ki elmayı yiyen Havva idi. Ademe ye diyen de oydu.

1|1
    0|0
    • Kızlar olmasaydı da dedikodu olurdu.

• Erkekler olmasaydı
    aşk olmazdı, edebiyat olmazdı, uğruna yaşanası bir sebebiniz olmazdı
    5 kilo makyaj yapan kadın
    arabasını fenni muayene götürecek birisi olmazdı
    kızlar korkarak yaşardı

0|0
    0|0
    • Kimden korkalım? 5 kilo makyaj yapan kadın da makyaj yapma ihtiyacı duymadı ne güzel işte. Aşk olmasa edebiyat olmasa nolur. Olmasın zaten

• Karılar olmasa korumada olmaz dı savasta kanks

0|0
    0|0
  • Sen objektif baktım diyorsun, ama sadece bir cinsiyet grubuna yüklenerek nasıl objektif olabilirsin? Kuyruk acının olduğunu varsayıyorum. Canını kim yaktıysa o puşt heriften öcünü al. Gelip de tüm erkeklere mal etme bunu. Saçma sapan ergenlikleri görmekten bıktık şu sitede. Senin yaşın biraz büyüsün, o zaman daha mantıklı düşünmeye başlarsın. 14 yaşında kişiler lütfen şu siteye üye olmayın.

0|0
    0|0
    • 23 yaşındayım, canımı biri yakmadı yakamaz da zaten. Şimdi yol al

• O zaman kadınları da kötüle.

• Onu da sen yap başka soru aç da. ya da ben başka gün yaparım.

• Kadınlar olmasaydı erkeklerde çoğu konuda isteksiz olurdu. Mesela kavga kötülük vs. çok az olurdu. Uğruna yaşayacağı birşey olmazdı erkeklerin.

0|0
    0|0
    • Erkeklerde güç merakı var. Kim ne derse desin. Yine kavga ederlerdi sebep bulup. Savaşlar devam ederdi.

• Çünki kadında yok ondan :D olmayan şey nasıl uzasın dimi

• Doğru

• feminist kadın birgün mutlaka bir erkeğe kendini teslim eder etmezsede geçip giden yıllarına pişmanlıkla dövünüp durur

1|0
    0|0
    • Feminist değilim

• Kimseye kinim düşmanlığım yok.

• hmm doğrudur

• Tamam sana soruyorum şimdi Hz. Havva Annemiz tek başına dünyaya geldi diyelim. Hadi insanoğlunu çoğalt bakalım hadi?

1|0
    0|0
    • Üremeyi gözardı ediyorum yazmışım oraya birdaha oku:) Hz Havva annen de beni ilgilendirmez

• Kardeşim hayal gücün güzelmiş. Sen kitap yazsana sjsnsmdd

• İşini kolaylaştırıyorum ne istiyorsun daha sen 😂😂😂

• Bazen haklısın ama bu sitede hiç kız yorumu okumadın sanırım. Bazen öyle şeyler yazıyorlar ki şok oluyorum. Yani mesele cinsiyet değil, kişilikle ilgili

0|0
    0|0
  • Nesliniz tükenip biterdiniz, dünyada da yine dinozorlar yaşardı

0|0
    0|0
    • Üremeyi gözardı ediyorum yazdım

• herkes kendi kaderini yaşar

0|0
    0|0
  • ulen mini etek giymek isteyen sizsiniz biri yetmiyor on kişi baksın istiyorsunuz. sonra bu bizim tercihimiz filan. teme len biz de boxer giyip çıkalım biraz da pipiden dekolte ohh mis

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler değil. :)

Sınırlı sayıda üretilmiş doğru düzgün insanlar da var cinsiyetime dahil olan..

Onlar olmasaydı süperdi aslında dünya.

0|0
    0|0
  • kadınlar olmasaydı erkekler kavga etmezdi
    birde böyle düşün 😉

0|1
    0|0
  • Artık klonlama var, bize ihtiyacınız kalmaz yakında...

0|0
    0|0
  • haklısın..

0|0
    0|0
  • Peki, erkeksiz yaşa o halde, ne diyeyim 😊

0|0
    0|0
    • Erkeklere düşman değilim sadece farklı bir bakış açısı

• Dene, biz de öğrenelim, bir şey demiyorum :D Faydalı olursa ihraç ederiz hepsini :D

• emin ol kadınlar olmasa savaşlar olmazdı bizde olmazdik sizde olmazdiniz yani herşey karşılıklı

0|2
    0|0
  • Bunun gibilerde insan diye dolasıyor ortada. Ulan sıgır o zaman kadınlar olmasa erkekler mıne etke yuzunden sevgılısını korumak yuzunden vs sebeplerden kavga etmıycek. Sorunda olmıycak

0|0
    1|0
  • valla hayatim ben sadece biri beni sevsin istiyorum hepsi bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet bunu çok önce fark etmiştim. Ama feminist lık le itham edilmek istemediğim icin dillendirmedim.

1|0
    0|0
  • 👏👏👏👏 haklısın bence

1|0
    0|0
  • Mantıklı konuşuyorsun.

1|0
    0|0
  • İyi ki erkekler var :) iyi ki o var

0|1
    0|0
  • Kız lisesinde okumuş biti olarak gördüklerim, erkekler olmadığı zaman kızlar davranışlarına dikkat etmiyor bakımsız davranıyor. Bu sefer birbirlerine sarıp birbirlerini cekistiriyorlar çoğu insan kız ya da erkek yanında yakınında karşı cins var diye hareketlerine dikkat ediyor

0|0
    0|0
  • erkekler olmasa çocuk nasıl olcak kızz :D biz nasıl olcaz o zaman :D

0|0
    0|0
    • Üremeyi gözardı ediyorum yazdım

• helal kkız erkklere oluuum :D

0|0
    0|1
  • Bence bu da biraz saçma ve abartı

0|0
    0|0
  • O zamanda farklı sıkıntılar çıkabilirdi insan kendi başına problem zaten

0|0
    0|0
  • haklısın valla

0|0
    0|0
  • Belki de gerçekten erkekler olmasaydı dünya yaşanılır bir yer olabilirdi. Ama bu mümkün olmadığına göre erkekleri yok etmek yerine eğitmeye çalışmalıyız

0|0
    0|0
  • Feministim bu yüzden

0|0
    0|0
  • Evet bu zaten böyle hangi kadın bu toprağı alalım diye savaşır vs ama gelisme de olmazdı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;