Boşanmış çocuklu erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Yani hakkında bir önyargı olur mu ne gözle bakılır?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbirsey. Normal bir durum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yani ben on yargili bakmam ama derseniz ki evlenmek istermisin buyukte konusmak istemem.

0|1
    0|0
  • bir şey düşşünmem

0|1
    0|0
  • Kötü bir bakışım olmaz yani insanlar boşanabilir. Ama çocuğu olan biriyle evlenmem ben mesela.

0|1
    0|0
  • Yani ben hiçbir şey düşünmem ama ilerde evlencem adamın da benim gibi hiç evlilik yapmasını istemem doğrusu. Ama tabi boşanmış çocuklu adam hakkında kim ne düşünebilirki. Anlaşamadıysalar ayrılmışlar işte bundan doğal bir şey yok

0|1
    0|0
  • Hicbir önyargım olmaz normal hickimse bosanmak icin evlenmez hayatta herşey olabilir

0|1
    0|0
  • Önyargılı olunmam açıkcası :D ama çocuklu bir erkekle evlenir misin desen sanmıyorum evlenmem. Evlenip boşanmış erkeğe veyahut çocuklu erkeğe farklı bir gözle bakmıyorum :D

0|1
    0|0
  • Cocuk 1 taneyse no problemoo. Fazlasina karsiyim da :d

0|1
    0|0
  • dul.

0|1
    0|0
  • Boşanması problem değilde cocuk problem olabilir. Oda bayanın cocukla anlaşabilirmiyim , cocuk beni kabullenirmi , bir sıkıntı olur mu korkusundan

0|1
    0|0
  • Evlenmek icin 2 kez dusunur insanlar genellikle erkek kadin farketmez

0|1
    0|0
  • İşi zor

0|1
    0|0
  • Olabilir ne var yani. Önyargı gerektirmez. Anlaşamamış boşanmıs derim

0|1
    0|0
  • Hicbisi dusunmem

0|1
    0|0
  • Neden ayrildigina bagli

0|1
    0|0
  • Bilemiycem dusundürür beni ama çok seviyorsam sorun olmaz herhalde ama 1 cocuksa 2 falansa olmaz

0|1
    0|0
  • Hamile birakacak kadar güclü erkekliği var yayakta iyi olabilir derim

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Önyargı

0|1
    0|0
  • hiçbişe :/

0|1
    0|0
  • hiçbişey

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;