Eşinize izin verir misini?

Eşiniz arkadaşlarıyla (kız / erkek) bodruma tatile gitmek istedi. Siz işten ötürü gidemiyorsunuz. Eşinize izin verir miydiniz?Eşinize izin verir misini??

Güncellemeler:
Benim eşim bana böyle birşey sormaya cesaret dahi edemez

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu olacak sana kalsa ah güzel karıcığım senin tek başına canın sıkılır ya kendi erkek arkadaslarınla git ya da benim erkek arkadas falan da ayarlayabiliriz gibisinden birşeylerde istersin

1|0
    0|0
    • öyle değil ya. Eşin kızsa kız kıza, erkekse erkek erkeğe gibi demek istedim

• Ama bir erkek açısından düşündüğünde orada erkeklerde olacak hadi karına güvenirsinde oradaki erkeklerin olması falan bir erkek karısının böyle bir yere gitmesinden rahatsız olmuyorsa bir problem var demektir

• Katılıyorum kardeşim

En İyi Kız Görüşü

• niye Bodruma mı gömülmek istiyor beyefendi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• benim olmadığım tatilde kızlı erkekli ne işi var onun ! benim eşim olacak hatun bunun teklifini bile yapmaz bana ;)

2|0
    0|0
  • Evli Erkek Eşini arkadaşlarıyla tatile yollamıyorsa ki yollamaz bu durumda kendiside gidemez şartlar eşit en güzeli en adil olanı uygun vakitte birlikte gitmeleri.

1|0
    0|0
  • Eşim olacak kişinin beni yalnız bırakıp böyle bir talepte bulunacağını sanmıyorum açıkçası.

1|0
    0|0
  • o kadar geniş değilim kusura bakma..

1|0
    0|0
  • Evli bir bayanın eşi harici tatile gitmesi hoş bir durum değil. İzin vermek demeyelim buna ben sahibi değilim lâkin böyle biri ile evlilik yapmam zaten.

1|0
    0|0
  • Eşim olduğunu düşünürsek, güveniyorumdur.
    Ama ben garsonlara güvenmiyorum :/
    "Are you sex" çekerler falan cinayet sebebi...

1|0
    0|0
  • Gidemez arkadaş, dinde yeri yoktur 90 km i geçemez nahmaremsiz.

1|0
    0|0
  • Oha diyorum başkada bir şey demiyorum izin vermem

1|0
    0|0
  • vermem

1|0
    0|0
  • vermem. onu tatile gönderdigim gün öldügüm gündür

1|0
    0|0
  • Neden izin vermiyim ki onları tanıyorsam izin veririm yanlışları olursa kendilerini mezarda bulurlar orası ayrı

1|0
    0|0
  • Gidemez

1|0
    0|0
  • Gitsin tabi

1|0
    0|0
  • Sektirsin gitsin, boş geceleri biriyle doldururuz bizde..

1|0
    0|0
  • Vermem

1|0
    0|0
  • Gidebilir bir daha gelmemek uzre

1|0
    0|0
  • Canı sikildiysa iş yerine geldin omuzlarını ovsun

1|0
    0|0
  • Asla izin vermem.

1|0
    0|0
  • Asla olmaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 53

Yükleniyor... ;