Arkadaşlar bana ne lazım bir yardımcı olur musunuz?

Bakın şu an çokmuş durumdayım yaşım henüz 18 ama çok daha yaşlı hissediyorum çoğu zaman, düşüncelerim daha olgun yasitlarim gibi saçma salak hareketler starbaksa gidip checkin atmalar ya da ne biliyim o tur saçma şeyler yapmıyorum arkadaş ortamım çok ama çoğu dediğim tipler yani yaşları gereği mecburlar gibi ama ben bunu aştım bunu tekrar okuyunca ergence gibi yazdigimi bende biliyorum ama durum gerçekten öyle. Onlar boş muhabbet yapar ben gerçek sorunları araştırırız okurum ogrenirm ve bundan da zevk alırım bilgiyi severim araştırmayı her konuda. Şimdi böyle diyor diye inek biri sanmayin aksine ders pek çalışmam ama çoğu kişi zeki olduğumu neden çalışmadığını soruyor cevabı çok basit bilgi sayesinde değil. test çözerek üni kazanmak kadar saçma bir sistem yuzunden bende mecburum sınava girmeye sistem böyle bisey yapamam ama bunaldim bu durumdan. Son 6 yıldır baya ağır şeyler yaşadım biraz da buna borcluyum bu halimi yani yaşından olgunca düşünüyorum çoğu şeyi. Hayatı ne biliyim saçma şeyler yerine kendimi geliştirdim ben bunu bu yaz bir aile dostumuzdur da söyledi ne biliyim arkadaşlar bence çoğumuz uyutuluyoruz ve bunu fark edince çok şey değişiyor gözlerinizi açın biraz biliyorum uyku güzel hatta çok güzel ama ruyalar gerçek değil şu an gördüğünüz dünya gerçek değil bunu ben yani 18yasinda lise son birinden duymak size anlamsiz gelir eminim ama dediğim bir dusunun sadece

Güncellemeler:
Soruya gelirsek ben sadece üni de güzel sakin bir yere gidip orda okulumuz okuyup keyfime bakmak istiyorum iyi bir kızla da tanisirsam ne ala
Gncel

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• geçer bunlar sorun etme

0|0
    0|0
    • Bunu biliyorum aci balıktır duygular anliktir mesela az önce gittiğin bir lunaparkta oh be ne eglendik dersin ama 1 hafta sonra ne eglenmisiz diyemeyiz bunun gibi. Bisey ama özellikle aci geçici bisey dediğini biliyorum soruyu da neden sordum emin değilim bunları konusucak olgunlukta arkadaşım olmadigindandir belki

• olabilir takma kafana rahat ol

• Bu sene rahat olamiyorum sınav stresi

En İyi Erkek Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum dostum. Bu yazıyı okuyunca biran zannettimki benim hayatımı yazmışsın.. Bende 18 yaşındayım. Aynı durum bende'de var. Gerek ailevi sorunlar gerek başka sıkıntılardan dolayı , hayatın getirdiği zorluklardan dolayı yaşıtlarına göre çabuk olgunlaşmışsın. Bu çok iyii. Olaylara bakış açın herzaman farklı olur. Ve kolay kolay hataya düşmessin. Ama benden sana tavsiye varsa sıkıntıların içine atma hiçbir zman...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bisey anlamadim iq seviyem seninkinden dusuk diye midir sence

0|0
    0|0
    • Önemli olan iq değil ne kadarını kullandığın sana biri öyle derse bunu söyle

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen olgunlaşmışsın artık. Normal herşey üst üste gelince stresler saçma sistemler yorar boğar. Kankiler de ergen kalınca hepten yanlız hissetmen doğal kendini

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. konuşuyorum okulda mecburum cunku

• 👏🏻👏🏻👏🏻tebrikler sn level atlamışsın.

• Neden

Yükleniyor... ;