Sizce ne yapmalıyım?

Benim bir tane arkadaşım vardı. Kendime çok yakın görüyordum. Oda beni öyle görüyor sanıyordum taa ki sevgilisi bir gün yanımıza gelene kadar. Bir akşam yemeği yemiştik biz okul arkadaşlarıyla. Çıkışta onunda sevgilisi alıcaktı benimde.(Saat geç olmuştu)
Neyse yemek yenen yerden çıktık vedalaşıyoruz sigara felan içiyoruz. Sevgilisi arkadaşıma birden işte benim altımda yatarkende böyle p. çlerle konuşuyor muydun gibisinden hakaretler etti. Ben dondum kaldım. Ama cidden onun yapma dediğini yapıyordu hatta 2 kere aldatmıştı. Sonra arkadaşıma vurdu. Ben tam gidiyordum ki sevgilim gitmeme izin vermedi. Sen gidersen sanada bir laf yaparsa burda daha büyük kavga çıkar bırak ikisi sevgili değil mi kendileri halletsin dedi. İkna etmeye çalıştım 15 dakika sonunda anca gittim yanına. Teselli ettim annesini aradım, evine bıraktım. Sonra birden bire bana sen nasıl kardeşsin o gün beni orda yalnız bıraktın dedi aynı şeyi senin sevgilin yapsa ben onu orda öldürürdüm dedi. Sonra benimle arkadaşlığını bitirdi. Kendimi ispatlayamadım zaten çok saf birisiyim ben. Sonra bayaa zaman geçti yaklaşık 2 ay hiç konuşmadık. Geçen ay mesaj atmıştı napıyosun diye. Konuştuk ama ben hep tersledim. Sonra bana resmen yalvardı barışmak için. Sonunda dedim ki böyle eften püften sebeplere bir daha arkadaşlığı bitireceksen hiç barışma dedin. Sevmediğimiz bir kız var adı x olsun. X le konuşursan da benimle aynı gün arkadaşlığı bitir dedim. Oda bana aynı şu cümkeyi kırdu "ya kızım manyak mısın ya x in çocuk olduğunu biliyorsun ben seni kıskandırmak için onunla takıldım. Bir daha takılırsam bana istediğini söyle" dedi
DEVAMI GÜNCELDE

Güncellemeler:
ondan sonra barıştık biraz zaman geçti yine ben o x le tartıştım başka bir konudan sonra bana dedi ki (en yakın arkadaşım da y olsun) y seninle neden barıştı sanıyorsun bize yaşattıklarını o sana yaşatacaktı dedi. Gerçekten dondum kaldım. Hiçbişey demedim onada mesaj atmadım. Ama şu an hala üzülüyorum. Çünkü ben gerçekten değer vermistim.
Size sorum şu gerçekten ben bunları hakettim mi?
Yaptığı şeyler size göre de aşağılık değil mi?
Yoksa konuda yek suçlu ben miyim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diyorsun kız sen? başından geçen herşeyi yazmışsın. yok bari kurbağalar vrakladıysa onu da ekleyeydin. içtiği sigaradan bile bahsetmiş ya :D :D :D arkadaşım erkek arkadaşıyla tartışdı adam buna vurdu ben engel olmadığım için benle küstü ilişkimiz bitti. bak bu kadar basit mk!!! iyi ki kızlardan uzak duruyorum ya burdaki çeneye bak bir de yüz yüze olsan of. ben bu kadar saydırdım yine senin yazının yarısı etmedi be!

0|0
    0|0
    • Ben kimin haklı haksız olup olmadığını anlamak için tüm detaylarıyla anlattım madem okumaya üşendin soruya girmek zorunda değilsin hadi soruya girdin bir görüşün yoksa görüş yapmak? Ne mana

• Yok hayır dedim ya tüm ayrıntıları söyledim hani erkek boş yere öyle parlamadı anlamında

• ya farketmez onun ne işler çeviridğini sen biliyordun ve yanında da bu sebeple dayağı yedi. senle de arası açılınca vine"lerdeki gibi gösterrim ben o or.. ya onun da başına gelsin diye düşünmüştür. ben demiyorum ha.. o düşünür diyorum

En İyi Kız Görüşü

• İnsalar işte.. boşver kafana takmaya değmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlginç

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|0
  • İlişkiler mi daha yalama. Yoksa insanlar mı?

0|0
    0|0
  • kimin eli kimin şeyinde bu nasıl bir aşk, arkadaşlık, sevgililik üçgenidir

0|0
    0|0
  • Özeti var mı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Biz böylelerine "back stabbing cunt" diyoruz...

0|0
    0|0
  • O kızla arkadaşlığı kes anlayamadığım şu sen ona ne yaşattında o kızda sana aynısını yaşatıcakmış?

0|0
    0|0
    • Bende anlamadım ki gerçekten bir hatam olsa tamam diyicem ama cidden çok saçma bir durum

• Gerçek dost değilmiş demekki başka kişiler bul onlarla arkadaşlık kur bence boşver onu

• Ben bundan sonra kimseyi en yakın arkadaşım ilan etmemeyi düşünüyorum😂

Yükleniyor... ;