Tüm yemekleri yapan kadınlarken, en iyi aşçılar neden erkektir?

Soru basit ve tartışmaya musait

Neden her gün yemek yapan kadınlarken dünyaca ünlü aşçılar erkektir? :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar yemeği tamamen yapıp yemek için yaparken erkekler mükemmeliyetçi davranıp mühendislerin tamamen erkek olduğu gibi şaheser yaratmak için çabalarlar ve bu yüzden en iyi aşçılar erkeklerdir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü kadınlar için normal bir şeydir yemek yapmak :) bu yeteneklerini paraya dönüştürmüyorlar :) erkekler ise yapıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Çünkü aşçılar para kazanır.

0|1
    0|0
  • Sadece yemek konusunda değil. Dünyada her alanda en başarılı olanlar erkeklerdir. Ne de olsa erkeklik; çok saygın, başarılı ve kaliteli bir müessesedir.

0|0
    1|0
  • Erkekler üşengeçtir ama kabul etmek gerekir ki, neredeyse çoğu sektörde erkekler daha yeteneklidir. Cinsiyetcilik yapmıyorum ama gerçekler böyle.

0|0
    0|0
  • Daha iyi yapıyorlar demek ki

0|0
    0|0
  • Erkekler yaptıgı işi aşkla yapar bu sebepten erkekler işte daha başarılıdırlar işin ne oldugu önemli degildir onlar için

0|0
    0|0
  • Kadın yemeği yapmak için yapar. O kastettigin erkek aşçılar ise bundan keyif alır. Bir insanin yaptığı şeyi sevmesi lezzet katar

0|0
    0|0
  • Bunu aşçı (bayan) 5 yıldızlı tatil köyünde çalışıyor. Bana demiştiki çok yorucu bıraktım. Ben de dedim nasıl o zaman hep ünlü aşçılar erkek? O da bayanların fiziksel olarak bu işe müsait olmadığını söyledi. Uzun süre ayakta kalıp, çalışmak.

0|0
    0|0
  • çünkü kadın zorunlu yaptığını düşünerek yapar ve çok iyi bir aşçı olamaz :( istisnalar hariç)
    ama erkeler nadir olsa da işini severek yaptığı için en iyi aşçılar genellikle erkelerdir
    bu her işte böyledir

0|0
    0|0
  • Cinsiyetçi ayrımcılık oysa kadın da erkek de bir birinine üstünlük taslıyamaz 9 ay 10 gün bebek taşısınlar çok üstünlerse

0|0
    0|0
  • gerçekten tartışılır

0|0
    0|0
  • Kadınlar evde deneme yanılmayla yemek yapar. Dünyaca ünlü erkek aşçılar, ilk başladıkları günden itibaren kitabına ve usulüne uygun öğrenirler. İlaveten en ufak bir hatasında işine son verilir.

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek yanı şeyi hiç sorgulamadan defalarca yapabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler zorluklara alışıktır ee zor dönemler yaşamadan bir yere varılmıyor kadınlar hamarattır ona sözüm yok ama hızlı ve sürekli çalışma gerektiren tempoya ayak uyduramazlar

0|0
    0|0
  • erkekler azicik daha ustun zekalidir

0|0
    0|0
  • Çünkü tekinin mesleği, diğerinin sorumluluğu.

0|0
    0|0
  • Endüstriyel mutfakla ev mutfağı çok farklı aşçıların çoğu da ev mutfağına girmez

0|0
    0|0
  • Erkekler usendiginden yemeği kadına yaptırıyor tabi kadın çalışmıyorsa
    Çalışan bir kadınla evlensem yardım ederim bu akşam çorba makarna ve kızartma yaptım noodle takıntı oldu çeşit çeşit yapıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler kafalarını verdikleri her konuda iyi iş çıkarırlar kadınlar yemek yapmayı bir çile haline getiriyor erkekler zevk alıyor

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler bu işin eğitimini aliyor. Okuyor. Ama kadinlar gerek duymadan yemek yapiyor. Ee doğal olarak daha bilgili olan eğitimini almis olan basarili oluyor. Kadin ascilarda var ayrica dünyaca ünlü

0|0
    0|0
  • Biraz cinsiyet ayrimciligi olucak ama 😂 erkekler iş konusunda her zaman en iyi 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünya'da ve Türkiye'de de var. Kadınlar evleriyle ve çocuklarıyla meşgul çoğunlukla keşke birileri bu yükü hafifletse de dünyaya açılsa mutfağımız, el sihrimiz değil mi ama?

0|0
    0|0
  • Erkekler meslek hayatına erken atıldığı için

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek baskısından yine kadına sıra gelmemiştir 😅

0|0
    0|0
  • Kuaförlerde de öyle. Erkekler daha iyi kadinlardan

0|0
    0|0
  • Gizli yetenek

0|0
    0|0
  • kadının yaptığı yemeğin karşılığı elbette beğeni ama +para olmadığı için. iş değil o yüzden:)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;