Gözden ırak olan, gönülden de mi ırak olur?

Sevgi, aşk, dostluk, arkadaşlık mesafelere engel midir?

Güncellemeler:
Bu gün ki teknolojik gelişmelere rağmen bu böylemidir.
Ne kadar mesafe sizin için uzak sayılır?

0|0
4614

En İyi Kız Görüşü

• Mesafeler gormeye engeldir; sevmeye degil. Eger gercekten bir sevgi varsa ortada mesafe hicbir zaman engel degildir.
    Belki ozlersin yipranirsin ama eger seviyosan yine sevmeye devam edersin. Zaten birini sadece yanindayken seviyosan bu sevgi değildir ki. Gönül eglemedir. Seviyorum diye kendini kandirmadir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gözden ırak olan gönülden ırak olamaz görüntü unutulur ama onun sevgisi aşkı senin gönlün ölmediği sürece daima orada seninle yaşayacaktır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 45

• Sevginin ve dostluğun mesafe ile alakası yok. Marifet dibindekini sevebilmek değil uzaktaykende sevebilmek.

0|1
    0|0
  • Adam gibi adam değilse bir adım öte bile uzak gelir uzak olsun karakterli olsun yine de sorun etmem ama yerinde durmayan karakteri bozuk ise çok yakınken bile en uzak kalır bana

0|1
    0|0
  • Bunu bana diyen kişi ile uzun süre konuştum. Hata yapıp konuşmayalım artık dedim. O da kabul edip, 1 ay sonra özledim dedi, bende iyi dedim. Bana özledim yazdıktan 1 hafta sonra yeni sevgili yapmış, bende burda 3 aydır üzülüyorum. Anca profiline bakıyorsun işte, bu gurur her şeyi mahvediyor...

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum, iletişim araçlarını kullanarak uzaklar yakın olabiliyor artık. Uzak bile olsa ilgiyi hissettirmek önemli.

0|1
    0|0
  • gönüle girmişse gözden ırak olsa ne olur?

0|3
    0|0
  • Tabi ki de engel değildir. Bugünki teknoloji zaten bunu hissettirmez bile. Benim sevgilim bana uzak bir şehirde ama yanımda olduğunu sevdiğini hissedebiliyorum. Tabi bu kişilere göre değişir. Bazıları hissettirmez sanki aralarındaki mesafeler engelmiş gibi görünür ama öyle değil. Gerçekten seven ve hissettiren kişiler için hiçbir şekilde sorun değil mesafe.

0|1
    0|0
  • Değildir bence

0|1
    0|0
  • kesinlikle engel değildir sevgi ruhen olan bişey olduğuna göre o kişinin bedeni yanımda olsun olmasın hiçbir şey değişmez sadece özlem artar o kadar

0|1
    0|0
  • Sevginin derecesine göre değişir lakin genellikle doğrudur

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • gönüle gren gzden ırak olsa ne olur

0|1
    0|0
  • oyle oluyor... mus

0|0
    0|0
  • Gözden değil, kalbinden ıraksa o zaman ırak olur. :)

0|1
    0|0
  • Olmaz..

0|1
    0|0
  • gönül görmek istemiyorsa öyle olur

0|1
    0|0
  • hayır kişi gerçekten seviyorsa özler sadece araya özlem girer...

0|1
    0|0
  • Olmaz.

0|1
    0|0
  • Güven varsa hiçbirsey sorun olmaz

0|1
    0|0
  • dostluk bana göre kesinlikle öyle değil de aşk ilişkilerinde karşılıklı değilse öyle

0|1
    0|0
  • Gönüllerdeyse önemi yok. Kalptedir zaten. Sadece başka yüzleri görür ama kalp hep aynı yerdedir bence

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Olmaz, Yüreğinde yer açıp oraya oturttuğun her kimse, Seninle gider her yere :)

0|1
    0|0
  • Evet. Aşık olduğum kız gözümün önündeydi, sonra üniversite falan kazandı. Ona olan şeyim de bitti.

0|0
    0|0
  • Mevlanaya sormuşlar, demişki gönüle girdikten sonra gözden ırak olsa ne olmasa ne

0|1
    0|0
  • Göz görmeyince akciğer bir sigara daha istiyor be

0|0
    0|0
  • Sıkı bir bağ olan bir arkadaşlık mesafeler yüzünden bitmez.

0|0
    0|0
  • öyle olur

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Atalarımız bunu boşa söylememiş. Kesinlikle ırak olur. İstisnalar kaideyi bozmaz.

0|0
    0|0
    • Atalarımızın zamanı ile şimdiki zaman bir mi, aynı kriterlerdemiyiz?

• O bakımdan değil, şu Zaman'da bir ilden bir ile gitme zamanını, interneti düşün. o Zaman varmıydı bunlar?

• Bu konuda haklısınız.

• Ona sen karar vereceksin artık :D Şizofrenlik derecesinde hergün instagram twiter profiline giriyorsan zor biraz :)

0|0
    0|0
  • dostluk değil ama aşklar için geçerli bir söz...

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir ama genel olarak evet :D ve sen geneli kendine baz al

0|0
    0|0
  • Evet olur

0|0
    0|0
  • Atalarımız boşuna mı yazmıs bu sözü gardaş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...