Bende mi bir sorun var neden sürekli birileri bana bakıyor?

öncelikle merhaba,

gerek amfide olsun gerek yürürken olsun gerek kantinde sürekli kızlarla göz göze geliyorum kimisi sırıtıyor falan anlamıyorum yani neden böyle oluyor kendi halinde biriyim acaba bende mi bir sorun var diye düşünmeden edemiyorum. tebessüm falan etmeler ara sıra. nedir bu anlamadım kızlara soruyorum özellikle. ha diyeceksiniz ki olur göz göze gelmek rastlantıdır ama üst üste olunca ve karşı tarafta bir gülümseme tarzı bişi olunca huylanıyo insan ne var diyesim geliyor tanımadığım için diyemiyorum.

Güncellemeler:
up

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Yakışıklısındır dikkat çekiyordundur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi hallinde biriysen bu sorunun cevabı olmaz bence birisinin hosuna gider birisi sinir olur belli olmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kaç seçenek var:
    1- Yakışıklı / tatlısın ve senden hoşlanıyorlar.
    2- Fark etmeden rezil bir şey yaptın ve senle dalga geçiyorlardır.
    3- Çok çirkinsindir, seninle dalga geçiyorlardır.

0|0
    0|0
    • geçen kantinden çıktım fakültedeyim sınıfa doğru yürüyorum yanımdan iki kız geçti şu çocuk çok tatlı dediler başka birisi yoktu o sırada ordan geçen.. akşam eve geldim kedimiyim ben yav dedim kendi kendime :D

• Beğeniliyorsun 😏😏

• hoşlanıyor olabilirler senden kanki :)

0|0
    0|0
    • olabilir çünkü dalga geçmek için baktıklarını sanmıyorum yani :D

• yani ama genede dikkatli olmakta fayda var kanki belkide seni kendilerine bağlayıp yarıyolda bıırakıp aşk acısı çekmeni istiyorda olabilirler sen genede eşşeği sağlam kazığa bağla herşeye rağmen kimseye güvenilmez ;)

Yükleniyor... ;