Kızlar, Arkadaşlar yanlızlım ve stes, negatif enerji doluyum yardım edermisiniz?

Çok yalnızım 22 yaşınndayım üni okuyorum bitmek üzere bir çok arkadaşım var ama hepsi hikayeden çıkar ilişkileri dayalı hepsi sevgilim yok 1 sefer oldu sevgilim onuda ben değerlendiremedim belkide beni seviyordu ama ben onu sevemedim çok denedim ama olmadı ayrırldım ondan vicdan azabı duyuyorum sevmek zorundaydım belkide onu çok seviyordu beni çünkü ailem le hiç aram yok ev de hep kavga tartışma negatif enerji dolu bir ev stresden gözümde arpacık ağzımda yaralar çıktı kendimi yanlız hissediyorum beni seven biri vardı onuda kaybettim arkadaşlığını istediim iyi geliyordu ama o sadece sevgili olup evlenmekten bahsediyordu çok bunaldım ailemden bilrikte yaşıyor olmaktan her gün tartışma her gün kavga tamam ailesiz olmayacağını biliyorum ama seneye okulum bitince başka bir eve çıkıp huzur bulmak istiyorum kafam çok karışık kafayı yemek üzereyim her şey sahte bıktım artık yanlızlıktan her şeyimle beni kabul edecek beni sevecek benimde onu sevebileceğim birlikte mutlu olacağım bir hayat eşim benim hiç karşıma çıkmayacak mı bunca yıl bir çok kızla tanıştım fakat beni seven onunla zaman geçirmekten zevk aldığım biri karşıma çıkmadı ama çıkacağınıda tahmin etmiyorum bliliyorum olumsuzum burdada olumsuz şeyler yazdım ne yapmalıyım bu hayat böyle gitmez gitsede böyle sürüklüye sürükleye gider... nolcak halim?


0|0

Kızlar Ne Diyor 2

 • İnternetten negatif enerjilerden arınma vb. şeyler onları deneyin. Evinizi temizleyin. Erkeğim ben temizlik yapamam demeyin, acizlik değildir. Evinizi ritüellere dayalı olarak. Evde gereksiz vs şeyleri atın, yerlerini değiştirin. Lavanta yağını evinizde kullanın. Sirkeli suyla temizlik vs zaten netten öğreneceksiniz. Adaçayı tütsü, üzerlik tohumu tütsüsü bunları ara sıra yapın. Özellikle yıldıznamenize baktırın. Yalın aya toprakta gezinin, extreme sporlara katılın, günü birli turlara katılın, komedi filmleri izleyin. Size zor gelecek ama sabah akşam düzenli 1, 1,5 saat yürüyün güzel bir yerde. Alternatif olarak demeyelim ama ara sıra da olsa psikolog vb yardım, yani görüş öneri destek yardım, mesleki birikimi size yardımcı olacaktır. bunu yaşamınzda alışkanlık edinin. Evlilik öncesi, babalıkta, çocuklarla iletişim vs.
  Aile; evet bazı ailelerin alışkanlıkları değişmez, aile üyelerini çileden çıkartabilirler. Direk rencide ederek, bağırarak, çağırarak değil de sabırlı olup konuşma, ses tonuna dikkat edip doğru kelimeleri seçmeye de özen göster. Haklı olduğun olaylar elbet vardır, bir de farkında olmadan yıllar sonra anlayacağın gençliğin verdiği hata ve davranış şekli de olabilir. Komşum olsan sana söylerim tak tak. Psikolog değilim ama o yetenek de var biraz. Negatif düşünme. O arkadaşları bilirim. Çoğu arızadır çok nadirdir aklı başında ama tam kafa dengin değildir. Yine de idare edersin bir şekilde. Sevgili edinmeye kafanı takma. Gençliğinin tadını çıkar. :) Yurt turu, İnterrail ile Yurt dışı turu, Ülkende günübirlik turlara katıl, hobi edin, müzik, sanat, spor (kas geliştirme değil), halk oyunları, adını sayamayacağım bir sürü kurs var, belediyelerin düzenlediği ücretsiz kurlar var katıl. Kişiliğine katkısı oluyor ve yansıyor. Yıldızname baktır ilmini bilen birine ama. Aklına takılan şeyleri sor.
  Kişilik özelliklerini ortaya çıkar. Sesin güzel mi? Kitap için çeşitli hikaye vb. şeyler düşün. Minik sihirbazlık gösterileri yap, eğitimini al. Her zaman olumlu düşün

  0|0
  0|0
 • çok fena dolmuşsun ve ustunde büyük bıkkınlık var. ama bu negatif enerjiyi hemen bir kenara atmalisin çünkü tüm davranışlarını konuşmalarını etkiler. ve karsindakiler bundan rahatsız olur. ve mutlu olmayı sadece sevgiliye bağlama mutlu olacağın bir suru şey var. ayrıca herkesin kısmeti bir yerdedir senin de karşına mutlu olacağın biri çıkacaktır elbet belki bir ay sonra belki yıllar sonra ama bu senin hayatına etkilemesin tek bir şarta gore yaşama her şeyi oluruna bırak ve mutlu olmaya çalış daha çok sosyal ortamlara gir arkadaslarinla ailenle vakit geçir. evrene olumlu mesajlar yolla ki olumlu geri dönüşler alabilesin. kendine daha çok özen goster giyimine bakımına dikkat et spor yap. ama her şeyden önce kendini sev ki başkası da seni sevsin

  0|0
  0|0
  • Yorumun için çok teşekkür ederim deniyecem hayatta bu değil mi zaten

Yükleniyor... ;