Sevdiğiniz kişinin yanına, karşı cinsten birileri yaklaşınca ne yapmak istiyorsunuz?

Sevdiğiniz kişinin yanına,karşı cinsten birileri yaklaşınca ne yapmak istiyorsunuz?
Sevdiğim çocuğun yanına yaklaşan kızlara tam olarak yapmak istediğim burada resmen açıklanmış! <3

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Sevdiğim kız haddini bildirir. Bazen bazı sözler kurşundan bile daha ağırdır.

1|0
    0|0
  • kafasini gözünü agzini burnunu dikerim gavaat

1|0
    0|0
  • Şiddet...

1|0
    0|0
  • Dövüş sporu yapmamın nedeni (^u^)

1|0
    0|0
  • sevdiğim insanın yanına benden yakını oturamaz. .

1|0
    0|0
  • sosyal bir toplumda yaşıyoruz. bence bu birazda güvenle alakalı. 40 yıllık bir beraberlik zamanında mutlaka insan hayatına bazı insanlar etkileyecek ya da etkilinecektir. bu iki taraf içinde doğal. bunu yaşayan kızlarda var erkeklerde var. eğer siz kendinize güveniyorsanız karşınızdakinede güvenmek zorundasınız. siz nasıl arkanızı dönüp gidiyorsanız. onunda arkasını dönüp gideceğinizi düşünmelisiniz. neden durduk yere kıskanarak aklına farklı düşünceler sokayım. eğer çok kıskanmışsam şirinlik yapar ve ona hafif yollu sokarım bazı şeyleri. yine anlamazsa şundan hoşlanmıyorum. şeklinde belirtirim. yine anlamıyorsa bende ilişkilerimde onun koyduğu sınıra göre bir yöntem izlerim. ayrıca karşı tarafa çok yakın davranırım. dostunu yakın tut düşmanını daha yakın. sadece kendime yakın tutarım.

0|0
    0|0
  • 😀😀😀

1|0
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Dügerim :D

1|0
    0|0
  • Hemcinsini kıskanıyorum :)

1|0
    0|0
  • Sevdigim. Olmadigi icin skinti yok

1|0
    0|0
  • öldürmek.

1|0
    0|0
  • Ama bu sekilde davranarak aslında cinaiyetcilik yapmış olunuyor. Malesef ki bu tutum kadını seks objesi gibi gösteriyor. 🙈

0|0
    0|0
  • kung fu yapasım gelir :)

1|0
    0|0
  • pıcaklamak😂😂

1|0
    0|0
  • Aynı düşüncelerdeyiz😂

0|0
    0|0
  • mantıksız bir insan değilim

0|0
    0|0
  • bak recep ivedik yapıyor tamda öyle :D

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapamıyorum elim kolum bağlı birbirimizden çok uzaktayız

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi zaten gerekli cevabı verir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim mesajı veririm ona rağmen yapıyor ise haddini bildiririm

1|0
    0|0
  • saçlarını yolmak ve ona yedirmek istiyorum

1|0
    0|0
  • umurumda olmuyor :)

0|0
    0|1
  • gebertirim

0|0
    0|0
  • 66.media.tumblr.com/.../...svQoAr1ur3yc4o1_500.gif
    gerisi sizin hayal gücünüze kalmış..

0|0
    0|0
  • Bu bence karşı cinse değil de sevdiğim kişiye yapılacak bir şey, karşı tarafı kontrol edemem ama sevgilim beni seviyor ve benimle beraberse sadık birisi olmalı aksi halde hiç bir şey yapmam sessizce terk ederim.

0|0
    0|0
  • Soğurum

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...