Kadınlar hakkındaki bu söz için düşünceleriniz nedir?

Kadın ne kadar güzelse, o kadar yalnız, ne kadar zorsa, o kadar hayalleri yıkılmış, ne kadar ağırbaşlıysa, o kadar kırılmıştır!!!

3|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• Doğru

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Doğru ifade edilmiş.

0|1
    0|0
  • Dogru bence yaa

0|1
    0|0
  • katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Oncelikle bu cümlelerin her biri doğru ve katılıyorum hepsine çünkü güzel kadın yalnizdir güzel olduğu için çok erkek talibi vardır bu erkeklerin içerisinde zaten çok yakışıklı vardır lakin o güzel kadın doymustur artık yakışıklı erkeklere ve güzelliğin yakışıklılığın bir önemi olmadığını anlayacak olgunluktadir ayrıca onun istediği zeki ve kaliteli bir adamdır artık böyle birini de bulmak zor ömründen ya bir kere çıkar karşına ya da hiç ya da sen çıktığını zannedersin gelelim diğer cümleye hayalleri yıkılmış kadınlar zor oluyor çünkü o hevesler kursakta kalmış bir kere artık hiç bir şeye kolay kolay inancı olmadığı için de zordur zaten son iki cümle hemen hemen birbiriyle aynı parelellik gösteriyor

0|0
    0|0
    • Söylediklerine katılmak isterim fakat yakışıklılığa doymuş kısmında kelime oyunu yapmışsın :) Evet, zeki, kültürlü insanın iletişimi kuvvetli olur. Konuşacak çok konu vardır. Duygularını ifşa ediş tarzı bile sanatsaldır. Fakat görünüme önem vermemek... İnandırıcı gelmedi... Şahsi fikrim bu yönde.

Yorum için teşekkürler. Saygılar...

• Mesela ben kendimi örnek vermek istiyorum bende bir bayanim sonuçta ve dış görünüş önemli değil demiyorum evet dis görünüş önemli ama bir yere kadar tanıdığım ve benimle arkadaşlık kurmak isteyen çok yakışıklı erkek var ama ben onları dinleyince bana çok basit geliyorlar yani hersey dış görünüş değil demek istiyorum

• Tekrardan Teşekkürler... Anladım. :)

• Çok dogru

0|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • doğru

1|1
    0|0
  • Bence doğru bir söz

0|1
    0|0
  • Doğru söylemişler

0|1
    0|0
  • Bende geçerliliği var.

0|1
    0|0
  • Kırılmadım da niye böyle oldu ki? 😌

0|1
    0|0
  • Çok doğru👍

0|1
    0|0
  • dogru olabilir

0|1
    0|0
  • Bence doğru 👍

0|1
    0|0
  • Dogruuu

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki doğru

0|1
    0|0
  • Çok anlamlı..

0|1
    0|0
  • kesinlikle doğru

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyledir

0|1
    0|0
  • zor olmasını önüne gelenleri itmesi olarak eylem yapıyorsa aptallıktır
    ağırbaşlı olmasıda kırılması anlamını taşımaz karşısındaki erkek ona göre davranır bence erkekler kadınlara davranış konusunda daha anlayışlı ve oturaklı bence

güzelse o kadar yalnızda değil sadece knedi gördükleri bunu yazanın bence

0|0
    0|0
  • dorğu söz altına imzamı atarım

0|1
    0|0
  • abi yalnızsa güzel olmasına rağmen gitmesin kuaföre almasın kıyafet. dikkat çekmezse iyi insanları ayırt eder :D

0|1
    0|0
  • Allah çirkin şansı versin diye bir söz duymuştum. Bu yazıya göre doğru söylenmiş demek ki

0|1
    0|0
  • Erkekler buna ne kadar inanıyorsa bir o kadar saftiriktir.

0|0
    0|0
  • Alakası olmayan bir cümle. Böyle bir kadın asla terkedildim diye kırılmaz. Onun kırılcagı kişi böyle bir kadına bişeyler hissettirebildiyse zaten terketmez.

0|0
    0|0
  • Hadi lan ordan derim

0|0
    0|0
  • bu kadar değer vermeye gerek yok:d

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;