Kapalı bir bayanın yolda yürüyerek sigara içmesi normal mi?

Yolda az önce gördüm kapalı hanım hanımlık bir bayan bir sigara içiyor hemde erkek gibi tuhaf geldi sizce?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki namusu sağlığından önce geliyor. :D
    Kim kapalı kim açık bize ne.
    İsterse puro tütetsin.
    O ne kadar çelişkili bir tablo çizdiğini göremiyorsa yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• kesinlikle olamaz bir kere olay su bacım kafanda o örtüyü taşıyorsan layıkıyla davranacaksin o örtüyü pic etmeyeceksin olay tamamen bu ıcıyorsan adabinla iç sigaranı

0|1
    0|0
  • Kapalilarda icebilir yolda yuruyerek. Bu kadar garipsenicek bir şey yok.

0|1
    0|0
  • İçebilir ne var yahu sizde kapalılar onu yapmaz bunu yapmaz diye diye saçmalamaya başladınız. Normal su içmek gibi bir şey bu

0|0
    0|0
    • Yok onun için demedim o Zaman yolda bir elinde şişe bira içmekte normal mi yani

• O haram olduğu için garipseyebilirsin ama sigara gayet normal. Ha ben sokakta içilmesine bile karşıyım sigaranın ama herkes iciyorsa ve bu normal karşılanıyorsa kapalının içmeside garip değil

• bir insan kapalı diye melek olmasını bekliyosunuz aa dar mı giymiş o aa sigara mı içiyo tamam yaptığı yanlış uygulamaya çalıştığı emri uygulayamıyo ama en azından çalışıyo açık insanlar sokakta sevişsin sesiniz çıkmıyo o yüzden bu ayrım aptalca

0|0
    0|0
  • içer içmez kime ne?

0|0
    0|0
  • hiç tasfit etmem neden çunku kendini daha iyi mufaza etmek için kapanmıştır dikkat çekmek için değil

0|1
    1|0
  • Dinini öyle yaşıyor. Yani kapanmak dininin her şartını yerine getirmek anlayışında oldukları için normal.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Iğrenç 😒😒

0|0
    0|0
  • ya sigara içmesi normal ama yürüyerek içilmesini doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Bnce normal

0|0
    0|0
  • Kapalı açık fark etmez bir kadına yakısmayan seyler

0|1
    1|0
  • Aksine cok itici

0|0
    0|0
  • kapalılıkla ne alakası var genelleyip durmayın be artık nefsini yenemiyor özeti bu

0|0
    0|0
  • Bence tuhaf degil

0|0
    0|0
  • Fazla itici

0|0
    0|0
  • Kapalı açık diye ayrım yapmak yanlış olur yolda yürürken kim sigara içse hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • itici buluyorum

0|0
    0|0
  • İgrencler

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kapali olmasi insan olmasini ya da kadin olmasini değiştirir mi :)
    Kapali olmayan bayanlar kadar oda bir bayan normaldir.

0|0
    0|0
  • Tuhaf gelen nesi var anlamadım sdjfjdk

1|0
    0|0
  • Açık kişilerin normal mi içmesi :D

0|0
    0|0
  • Olur niye olmasın istediği gibi içer

0|0
    0|0
  • normal değil. erkeğin kide normal değil. hatta sigara içmekte normal değil. iyisimi kökten bırakmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;