Azzerbaycandan katiliyorum?

Arkadaslar selam aleykum. Ben Azerbeycanliyim. Turkceyi hemen hepimiz cok iyi biliyoruz dizilerinizi izliyoruz filan. Turkiyede de oldum hic zorluk cekmeyiz. Merak ediyorum simdi siz Azericeyi nasil biliyosunuz?)) Mesela su yazdiklarimi asagida Azerice yaziyim bakalim

Dostlar salam eleykum. Men Azerbaycanliyam. Turk dilini hardasa hamimiz cox yaxsi bilirik seriallariniza baxirig filan. Mene maraglidir siz Azerbaycan dilini nece bilirsiniz?)) Meselen bu yazdiqlarimi asagida Azerbaycan dilinde yazim baxaq

1|2
936

En İyi Erkek Görüşü

• siz varya herşeysiniz ya sizi çok ama çok seviyoruz. sadece sizsinz bizim kardeşimiz başka kimse değil şerefsiz ermenistanı beraber yıkıcaz görüceksnz !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• severim Azerbaycanlıları, cana yakın insanlar ve saflar.
    memnun oldum kardeşim)))

1|0
    0|0
    • Bende sizleri severim😊😊hos bulduk kardesim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• ben slav dilini de az cok bildigim icin daha duzgun anlıyabiliyorum... x ler mesela H diye okunuyor... ama ona ragmen azda olsa anlayamadıgım yerler oldu hardasa mesela.. sanırmı hemen demek :) serial zaten bulgarcada da dizi demek :) ben sanırım biraz daha avantajlıyım ama sadece turkce dilini gormus bilmis biri benden daha zorlanacagını dusunuyorum.. mesela ben % 80 anlarsam o % 60 anlar gibi..

1|0
    0|0
  • pek azericeyi bilmiyorum
    ama azeri türkülerini dinlerim

1|0
    0|0
  • ne güzel hoşgelmşsin

1|0
    0|0
    • Hos bulduk😊

• Evet kardesim

• Neyse kendine iyi bak nezaman konusmak dertlesmekmolmadi sacmalamak istersen bekelrim sohbete gorusuruz

• Hosgeldin Aleykümselam.. Azerileri cok severim kardeş diyarı :) Cok iyi dostturlar. Türkiyenin en iyi dostudur ayrıca :)

1|0
    0|0
  • Severim Azeri Türklerini :D

1|0
    0|0
  • Hoş gelmişsin bacı :) :)

1|0
    0|0
  • sen geldin böyle yazdın ya birini özledim

1|0
    0|0
    • Ozur dilerim 😔

• Hayirlisi kardesim

• teşekkür ederim
      bu arada sizide aramızda görmek güzel şahsen sizleri severim ben

• Genellikle anlıyorum yazdıklarınızı.. Tüm Azerbaycanlı kardeşlerimize selam olsun... Bu arada tanışmak isterim sizinle.

1|0
    0|0
  • gadanalaram ele ay gız
    hepimiz aynnıyırıh merak etme :D
    maral maral maral aşkına düştüm marallll :D
    (Terekemeyem Men Qazax'lı )

1|0
    0|0
  • men siye kurban ay gagaşım

1|0
    0|0
  • Türkçeden bir farkı yok ki sadece bir kaç kelime ve harflerin yeri değişik. özümüz birdir

1|0
    0|0
  • yazdiginizi konustugunuzu %95 anlariz ama ayni sizin sekilde konusup yazamayiz :)

1|0
    0|0
  • ne kadar farklı

1|0
    0|0
  • Xoş gəlmisiniz, qardaşım

1|0
    0|0
  • okuduğum okulda çok azeri arkadaşım vardı. az biraz şivenize alışkınım

1|0
    0|0
  • Sağolasan

1|0
    0|0
  • mende hamınızı severem azerbajan bizim yahsi dostumuzdur hamınıza salamlar : ))

1|0
    0|0
  • I don't Speak Azeria Şaka şaka %50 Biliyorum 😄

1|0
    0|0
  • Selam azarbaycana guzel ınsanlsrına

1|0
    0|0
  • Oldukça sempatik geliyor bana. Özellikle şiveniz çok hoş. Gayet de anlıyorum sizi. :)

1|0
    0|0
    • Ne guzel) Bizde turkceyi konusmayi seviyoruz

• Sıcağı sıcağına türkiyeye desteğini bildiren tek ülke azerbaycan oldu zaten.
      İlham Aliyev, bize gerektiği takdirde üslerini kullanma izni verdi.

• ALLAH yardimcimiz olsun🙏

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazı kelimeler anlaşılıyor ama bazıları çok değişik :))
    Hoş geldin kardeş ülkeden :))

1|0
    0|0
  • wow çok iyi :D

1|0
    0|0
  • Anliyom ya😂

1|0
    0|0
  • Cogunu anlıyoruz

1|0
    0|0
  • okuyabiliyorum anlayabiliyorum. sizide seviyorum kardeşimizsiniz

1|0
    0|0
    • Ne guzel EYVALLAH kardesim😊

• Oo Aleyküm selam kardeşim 😃 Bayılıyorum azerilere 😃

1|0
    0|0
    • Ya cok tesekkur ederim kardesim😻

• çok tatlı komik geliyor bize ama azerice bilen türk sayısı varsa bile çok çok azdır malesef.. :/

0|0
    0|0
    • Biz de cocuklugumuzdan dizilerden programlardan ogrendik 😻

• yani orada herkes normal türkçe konuşabiliyor değil mi? ya da en azından anlıyor? açıkcası couchsurfingle ya da ucuza bir tatil ayarlarsam azerbaycana gitmeyi çok isterim. orası nasıl acaba insanları kültürü, türkiye ile ne kadar benzer huylarımız var, insanların giyimleri yemekleri vs çok merak ediyorum gerçekten :)

• Evet hemen hemen genc grup hepimiz anliyoruz😻😻😻😻

• Dostlar selamun aleyküm. Ben Azerbaycanlıyım. Türkçeyi nerdeyse hepimiz çok iyi biliriz dizilerinizi ziliyoruz falan. Ben merak ediyorum siz azericeyi nasıl biliyorsunuz? mesela bu yazdıklarımı azerice yazın bakalım.

1|0
    0|0
    • Dostlar salam eleykum. Men Azerbaycanliyam. Turk dilini hardasa hamimiz cox yaxsi bilirik seriallariniza baxiriq filan. Mene maraglidir siz Azerbaycan dilini nece bilirsiniz?
      Buyurun😊

• yanlış m çevirmişim :/

Yükleniyor... ;