Erkekler kızlarla konusurken neden gözünün içine bakar?

Evet arkadaşlar erkekler neden kızlarla konusurken gözünün içine bakarlar, yani bu kişinin sevgili olması gerekmiyor, kimi zaman bakkal bile konusurken gözünün içine bakıyor ve ben çok utanıyorum. Bakmayı bırak cümle kuramıyorum. Neden bakıyorsunuz çok dikkatli ve gözlere, kızlar sizde yasıyor musunuz bu durumu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birisiyle konuşurken gözüne bakmak bir görgü kuralıdır. Ayrıca özgüvendir. Senin de dediğin gibi herkes başaramaz utanır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben de iki önceye kadar bakmazdım da sonra fark ettim ki karşımdaki kişinin gözlerine bakınca daha rahat iletişim kurabiliyorum daha güvenli hissettiriyor

1|0
    0|0
  • Amaçlar değişir..

1|0
    0|0
  • En iyi iletişim göz temasidir göz teması kuran bir kişi hoşuma gider kadın ya da erkek olsun ben çoğu insan göz temasindan kaçınır en kıl olduğum birsey

0|0
    0|0
  • gözlerinin içinde kendileri vardır çünkü

1|0
    0|0
  • Ulan bir insanla iletişim kurarken yere mi bakcaz? Gözlerinin içine bakarak konuşulur insanlarla

0|0
    0|0
  • iletişimde gözler önemlidir. ben mesela bişey anlatıyorsam bana bakmalı dinlemiyorsa sktrsn gtsn yanş 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Neresine baksın başka

0|0
    0|0
  • Ne mal mal sorular bunlar yea ne salak salak sorular bunlar sen kimsin yaşın kaç senin ulan öyle mi sorulur dalya**ak

0|0
    0|0
  • Ulan göte baksak suç, memeye baksak suç, göze baksak suç. Tavana bakacam.

0|0
    0|0
  • konuşurken nereye baksın. erkeklerde bişey yok sende sorun var.

0|0
    0|0
  • Asılıyolar işte sana, tepki almak istiyolar, bunu bilmiyormuş gibi yapma.

0|0
    0|0
  • Pardon konuşurken nereye bakılır? :D

0|0
    0|0
  • havayamı baksınlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkeklerle konuşmuyorum :D Bakarlar yani

1|0
    0|0
  • Evet yaaa ben utangacligimdan yerin dibine geciyorum 😂😂 onlarda hic utanma cekinme yok

1|0
    0|0
  • belki hoslandi hoslandigini belli etmek icin dicem de o zaman suru olustururum

1|0
    0|0
  • Bencede

1|0
    0|0
  • Gözün içine bakmamak saygısızlık zaten

0|1
    0|0
  • nereye baksınlar

0|1
    0|0
  • İletişim kuruyorsun, farkında mısın?