Çok zengin bir adam Doğu'nun bir köyünden 20 yaşında bir kız almış, ablamla tartıştık sizce bu kıza iyilik değil mi?

Adam gerçekten zengin bir adam 35 yaşlarında. Çiftlikleri var, Tırları var öyle bir adam yani normalde kendi eşide Hemşire. Bu adam Doğu'nun ücra bir köyünden 20 yaşında bir kız almış getirmiş çiftliklerinden en büyüğüne Kocaman bir ev yaptırmış, kızı oraya oturtturmuş, kendi karısı bide küçük oğlu şehir merkezinde Villada yaşıyorlar. O kızda çiftliğin içinde bildiğiniz Villa'da yaşıyor. Hiç bir iş yapması gerekmiyor o çiftlikte yan gel yat yani. Kız kapalıymış açılmış zaten hemen. Adam ta Londra'dan kıza çanta elbise falan alıyormuş ya yani öyle köyden geldi diye değersiz gibi düşünmeyin. şu an giydiklerini çoğu kimse giyemez. Şimdi o kız 22 falan olmuş yani. Bide Nissan bir jip almış şimdi o kıza. (Gücüne göre çok ucuz bişey aslında) Karısı falanda biliyor böyle bir kız olduğunu. Ben diyorum ki bu çok büyük bir iyilik kızın hayatı kurtulmuş Doğuda napacaktı Ablam olur mu öyle şey diye benle tartışıyor sizce de iyilik değil mi hemde büyük iyilik?

2|1
2123

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı yaştaki adam o kızı seviyorum diye ortaya çıksaydı adı sapığa çıkardı değil mi ama..
    Satın alıp, yatağa atınca adı iyilik oluyor birden bire :D

3|3
    0|0
    • Abi bu Adam İstanbul'da da metresleri olabilecek bir Adam orası beni ilgilendirmez ama mali mülkü çok yaşında çok değil Adamın ki metres hayati değil herkes biliyor o kızın ikinci karısı olduğunu ve onu özellikle gidip üçte bir Doğu köyünden almış gelmiş.

• Ne farkı var metres hayatından? Satın almış işte :D

En İyi Kız Görüşü

• Para insanı oyalayabilir ama insan içten içe hep aşkı arar. Sevdiği kişiden ilgi görmeyi ister.

1|0
    0|0
    • Bakın herşey para değil açıklamayı okumuyorsunuz sanırım bu kız Doğu'nun ücra bir köyünde yaşayan 6 kardeşi olan bir kız. Ona orda aşk mı yaşatacaklarını zannediyorsunuz sefil bir hayati olurdu bide şimdi yaşadığı hayata bakın

• Söylediğin mantıklı. Doğuda kalsa da zaten sevdiğine vermeyeceklerdi hem parasız hem sevmediği biriyle sefil bir hayat sürcekti

• Teşekkür ederim canım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Ali Ağaoğlu 60 yaşından fazla 18-20 lik kızla beraber oluyor kimse bir şey demiyor. 35 yaşında doğulu olunca mı sorun?

0|0
    0|0
    • Bence sorun değil htta büyük iyilik

• Bu kadar savunduğuna göre ;

Bu anlattığın bir teori ve o kızın yerinde de o teoride sen ve senin tercihlerin var gibi. Yani böyle biri karşıma çıkarılsa böyle bir ikinci kadın iyiliğine kesin razı olurdum der haldesin.

Seninki de bir tercih tabii , ama bunun için taraftar toplama savaşına gerek yoktu.

3|1
    0|0
  • Cariyelik sizin iliklerinize işlemiş

2|2
    0|0
  • kusura bakma kardeşimde ablan doğruyu söylüyor öyle şeymi olur bikere yaş aralığına bakarmısın herşeyden önce 15 yaş farkı var yani kıza iyilik olmamış hiç bu... yani bir erkekle bir kadının arasında en fazla olacak yaş aralığı 3tür bana göre bu nedir ya harbiden yani yanlış anlaşılmasın ama bana doğru gelmiyor hiç..

0|0
    0|0
    • Evet o kız Doğu'nun köyünde kalsa onada aynen 3 yaş diyeceklerdi dimi. 6 kardeş o kız düşün. şu an yaşadığı hayati bçdüşün bide

• ya k. bakmada kız resmen yaşlı başlı bir adamın zevk kölesi gibi birşey bana göre... yani daha iyisi olabilirdi ama olan olmuş zaten benide ilgilendirmez... ama ben doğru bulmuyorum bu tür evlilikleri...

• Paranın mutlulukla aynı şey olmadığını o kadar kazanırsan anlayacaksan. Kendi yaşıtı aşık olduğu Ada'mın göğsünde yatarak uyanmanın mutluluğunu yaşayamayacak o kız ya da gelecek kaygısı olmadan öylece hiç bir şey yapmadan sadece o Ada'mla evlenip dediğin gibi yatarak gezerek ölecek. Düşünecek kadar kendini geliştiremeyecek bile. Bence en büyük kötülüğü yapmış. Evlat edinip serbest bıraksaymış bu iyilik olurmuş evlenip kendinden yaşça küçük bir kızı koynuna almak iyilik değil yaşlanınca alamayacak bile kızın cinsel hayatını 10-15 sene içinde bitirecek. O kız onu verdiği yaşantıdan belki de kıyamadağından aldatmayacak ya da boşluğuna gelip boynuzlayacak. Hiç bir şey göründüğü gibi değildir çok yönlü bakın.

0|0
    0|0
    • Evet Doğu'nun köyünde sevdiği Ada'ma başını yaslardı artık fakirlik içinde itin birinden dayak yer 10 da çocuk doğrurdu

• Belki o itin biri dediğin Ada'ma aşık olacak doğuda bir eve gittiğinde 80 yaşındaki kadına eşiniz ne Zaman öldü diye sorunca o benim eşim değil o benim evim cevabını alırdı. Dünyada her şey para değil o özenerek iyilik yapmış dediğin her şeye sahibim ama Mutlu değilim o yüzden sevdiği birini kaybetmiş bir insan olarak.

• Kadınlar bir mal mıdır sorusu bazen düşündürür beni. Eskiler biraz mal gözü ile bakarmış ya hani bazen doğru buluyorum. Satın alınabilen her şey mal yani eşya değerindedir.

0|0
    0|0
  • şimdi arada 15 yaş olması kötü değil kız reşit 20 yaşında adam 50 olsa anlarım ki şimdilerde o yaşlarda ki kızlar 60 yaşındakilerle bile evleniyor ayrıca adam zengin ama şunu diyorsun ki bir de 2. eşini almış dinen sakıncası yok ilk karısı biliyorsa ama hoş bir durumda değil ben tasvip etmezdim

0|0
    0|0
  • sen parayla kendini satmak istermiydin?

1|1
    0|0
  • Madem o kadar parası var fakirlere yardım etsin illa bişey yapıyorsa karısı varken 20 yaşındaki kız almakta ne?

1|0
    0|0
  • Al işte kafaya bak, ne iyiliği? Kendine köle almış resmen, bildiğin cariye gibi, adamda para var ve kendisine harem kuruyor, senin gibi paragözler de zaten meraklı böyle şeylere hemen atlıyor, insan biraz gururlu olur, aç gezer ama başı dik olur

0|0
    0|0
  • güzel ticaret :D
    kızın babası adama demiştir: good doing business with you

1|0
    0|0
  • Bu iyilik falan değil. Bildiğin kendi zevkine uygun hayat yaşatıyor, bir nevi 2. Karısı niyetiyle.

0|0
    0|0
  • dünyada ne iyi insanlar var yav :D

0|0
    0|0
  • sacmalama bulbulu sltin kafese koymuslar ille de vatanim demis o kiza o ciftlik kafes gbi gelir. hersey para pul rahatlik degil

0|0
    0|0
    • Doğu'nun köyünde o kız Nasıl bir hayat yaşayacaktı bide onu düşün bide şimdiki hayatını düşün o Ada'mda İstanbul da metres hayati yaşayabilecek güçte yaşta bir Ada'm ama o kızı özellikle gidip doğudan almış köyden hayati kurtulsun diye herkeste onun ikinci karısı olduğunu biliyor

• sen dogunun koyunun hayatini nerden bilion bu nasıl bir zihniyet cogu zengin o hayati yasamak icin bag bahce alio sen nasıl bo kafadasin

• koyden hayati kurtulsun diye lafa bak senin dedigin evden alip pavyona götürmek gibi bsey

• çok güzell

0|0
    0|0
  • Kızın hayattan beklentisi sadece para ise çok büyük iyilik ama değilse kız icin sorundur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Doğu'nun bir köyünde bir kız çocuğunun Nasıl bir beklentisi olabilir sence

• Emin ol sen ve ben bunu bilemeyiz

• 35 e 20 normal bir durum site de 18 yasindakiler 45 lere aşık oldum diye soru açıyor

0|0
    0|0
  • adam isi biliyormus... afferim ona sevaba girmis

0|0
    0|0
  • bence olmaz herkesin kendi hayatı kız mutluysa bize laf düşmez

0|0
    0|0
  • İyilik

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 20

• Alan memnun veren memnun bize söz etmek düşmez
    Ama konuyu ahlak iyilik kötülüğe taşımaya gerek yok zira neyin ne olduğu belli
    Bunun için kendine yandaş onay bulmana gerek yok

0|0
    0|0
  • birine evcil hayvan muamelesi yapmak iyilik değil?

1|2
    0|0
  • Alan memnun satan memnun size neyse

0|0
    0|0
  • sen neyin kafasını yaşıyosun acaba tm kız için iyilik olabilir ma ben şu durumda kzıın duygusuna dikkat etcek değilim. orda karısının yerinde olsand yazık diyemi düşüncektin yani :D

0|1
    0|0
  • Parası olunca bu g*toşlarıda adam yerine koyuyorlar ya komik geliyor bana djfhvfd

0|0
    0|0
  • paranın her şey olmadığını düşünen biri ise o kız, ona iyilik değil kötülüktür.

0|0
    0|0
    • Evet evet Doğu'nun köyünde 6 kardeşiyle düşünmesiyle fırsat verirlerdi zaten

• Paran varsa p*zevenklik serbest oluyor demek.

0|1
    0|0
  • Kız kendine bu mesleği yakıştırmışsa bize laf söylemek düşmez.

0|0
    0|0
  • Sen haklisin kiz rahatmi rahat

0|1
    0|0
  • Ne o zenginliğe ned o ikinci kadın olmaya

0|1
    0|0
  • metresliğin neresi iyilik olmuş

1|0
    0|0
    • Bu metreslik değil bu Ada'm istese İstanbuldada 10 tane senin dediğinden bulabilecek güçte bir adam. Bu kızsa gerçekten Doğu'nun ücra köyünde 6 kardeşi olan sıradan bir kızcağız bide şimdi yaşadığı hayati düşün bu hayat onun için ne demek

• bu sadece metrestlik başka bir şey değil. haa çok iyilik yapmak istiyorsa burs verir okutur iş sahibi yapar yatağına alması gerkmiyor

• Parayla mutluluk olmaz bu resmen ticaret.

0|0
    0|0
  • Adamın ona nasıl davrandığına bağlı her şey maddiyat değil.

0|0
    0|0
  • Bunun aynısı yol kenarında f*hişelik olarak adlandırılıyor ama

0|0
    0|0
  • Kim bu adam aşiret ağası mi

0|0
    0|0
  • Peki sadece yardımmı etmiş. Yoksa birliktelermi

0|0
    0|0
    • Birlikseler ama herkes o kızın onun ikinci karısı olduğunu biliyor

• Yasak aşk. Zina. Tabiki olmaz

• Altinda nissan yan gel yat osman bizene kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • Öyle iyilige sokayım senin duygu somururune s. keyim adamin karisi var cocugu var lan kodumun kızına bak aglaticak bide yollu

1|1
    0|0
  • Senin günümüz şartlarına göre normal bir bütçeye sahip olan esin böyle birşey yapsa kabullenmezsin ama zenginler yapınca mubah mi oluyor? Ah yerin dibine girmeye en layık zihniyet !!

1|1
    0|0
    • Bak mübah değil ama o kızın hayati kurtulmuş

• Ya senin hayattan kurtulmani bir ev bir araba lüks kıyafetler sağlıyorsa bu senin basitligin kardeşim maldan mulkten daha değerli şeyler var. Adam o kadar zenginse fakir fukarayi doyursun köylere yardım yapsın, kızı getirtmek nedir resmen metres tutmuş. Yazık..

• Adam tüm bunları karşılıksız yapmadı herhalde?

0|0
    0|0
    • O kız onun ikinci karısı işte ama herkes biliyor gizli saklı değil

• Böyle para olmaz olsun. Kızın hayatına dair söz söylemeye hakkı bile yok..

Yükleniyor... ;