İnsanlığı ne öldürüyor sizce?

Zoofili insanlar bile var lan günahsız hayvana bile ya.. Midem bulandı nefrofili misal ölüye bile artık o derece bir sapkınlığın içindeyiz. Burada hala İslam' a yobaz din diyenler var ulan Allah bunları yapmayın diyor haklı. Bu kadar şeref kaybetmeye gerek var mi? Gerçi İslamdan olmayan bir insanda bile azcık akıl irade , şeref varsa sübyancılık, ensestlik vb yapmaz ama bu tür insanlar neden bu kadar çok? İnsanlığı bu raddelere ne getirdi sizce? Ya her türlü şerefsizliğe kendi hayatları dersin kardeşim ama küçücük bebek günahsız hayvandan ne istiyon? İnsanlığı ne öldürdü? Bence iradesizliği (cinsellikte) , para hırsı çok büyük etken diye düşünüyorum...

0|0
2329

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bela okuyoz okuyooz bir b. k olduğu yok arkadaş. Beddua da işlemiyo bunlara. İnsanlar olarak kendi kendimizi mahvediyoruz. Böylelerini bir yere toplucan zar atıp sırayla işkence yapcan. Yemin ediyorum şu çocukların hallerini gördükçe zor tutuyorum kendimi ya. Eğer gerçekten ilahi adalet diye birşey varsa umarım en kısa zamanda kendisini gösterir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zihniyet. İnsanların cinselliğe olan iğrenç doyumsuzluğunu bu sitede sorular içerisinde de görüyoruz zaten, allah akıl versin böylelerine.

1|0
    0|0
    • Aynen oysa cinsellik eşinle güzel olan birsey olmaliydi hayvanlar veya bebeklerle, ya da ailene kendinden 10-15 kucuklere degil 😞

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• İnsanlık ölmüş başımız sağ olsun diyorum istisnaları saymıyorum az da olsa iyi insanlar var bu dünyada...

1|0
    0|0
  • sadece islama bağlamamak gerekir satanistte olsan yobaz da olsan küçücük bebeğe tecavüz etmek herşeyden önce insanlığını kaybetmiş ve akıl sağlıgı yerinde olmayanların yapabilecekleri şey bunlar ne kadar sövsen de beddua da etsen bitmiyorlar işte :/

1|0
    0|0
  • Ya sen islam diyonda hep islam ülkelerinde 8-9 yaşında çocuk gelinler var :( avrupada yok ama kafir orası pis kaka

1|0
    0|0
    • Ya şimdi o cocuk gelinlere neden olanin Müslümanlığı ne kadar Allah bilir. Ama yazdim zatn bir insan ateist olsa bile insan gibi merhametli vicdanli olursa zstn yapmz

• aynen qumQi

• allah bu dünyanın belasını versin allah bu dünyayı yok etsin yeter artık geberip gidelim insanoğlu yok olsun bitsin bu zulüm

1|0
    0|0
  • Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar

1|0
    0|0
  • Bunlari yapmak yapmamak din meselesi degil 😉Insanlik meselesi.

1|0
    0|0
  • İnsan canlılar arasında hem en şevkatlisi hem de en canisi olabiliyor bu tarz insanların cezasını bu dünya da keseceksin onları ağır ağır öldüreceksin ki bir canın ne kadar kıymetli olduğunu onun nasıl kolay verilmeyeceğini ölürken anlasınlar.

1|0
    0|0
  • Artık imamlar da tecavüze başladı sözde müslüman adamlar bize ne aşılıyorlar

www.hurriyet.com.tr/kiz-kardesine-tecavuz-eden-imama-18-yil-istendi-25842521

0|0
    0|0
  • Azgın nefisleri ve o nefisleri salan azgın siyonistler

1|0
    0|0
  • İnsanlığı insanlar öldürdü.

1|0
    0|0
  • Kıyametin alametleri

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum. Ama tam bilmiyorum. Yeryuzunde Müslüman kalmadığı zaman demi.

• Yok len kapalıyım

• Ovv kapalıların işi daha tesettür Moda'sı çıktı çıkalı kapalılık kültürü değişti valla çok zor işiniz o güzel kıyafetleri görüp de heveslenmemek çok zor

• Allah belasını versin böylelerini idam edeceksin işgence uygulayacaksın kendi cinsimden utanır oldum bu nasıl bşydir ya

1|0
    0|0
    • Bunu yapan sadece erkekler degil ki kadinlarda cogunluk ya nilahsiz cinselligi savunuyor ya ensestligi ya da sübyanciligi ben en cok bu 3'ünü gördüm açıkçası ve farkettim ki artık çoğu insana gore biriyle nikahsiz olmak namussuzluk degil normal birsey. 😞 Boyle kalbleri karariyor zamanla ailelerine bile gozleri kayiyor ve sonra en ahlaksizi belkide kendi bebeklerine.

• Uzak durcan insanlardan. Şu devirde babana bile mesafeli olcaksin. bir annen can ya

• Haklısın doğru söylüyorsun

• İnsanlar derken?

1|0
    0|0
  • hirs, daha fazlasini isteme , şükürsüzlük

1|0
    0|0
  • Çare ABD hapishane sistemi başka çaresi yok

1|0
    0|0
  • Yok bea oldur oldur bitmiyo.

1|0
    0|0
  • şerefsiz çok. 😕😑

1|0
    0|0
  • Bunları yapanlar katledilmeli işkence ile ölmeli yavaş yavaş... Islama gelince İslam yobaz dini değil müslümanlar yobazlaştırdı yobazda yaşıyorlar cinselliğe günah dersin anlaşılır ama kalkıp sevgili olmak bir kızla tokalaşöak günah dersen yobaz olursun

0|0
    0|0
    • Evliliksiz tokalaşmak haram bu dogru. Sevgili olup sarilir opusursen el ele olursan buda dinimizce haram asil dini bilmeyen soysuzlar bunlari es gecip yobaz diyor Allah nikahsiz öpüsmek el ele olmak haram diyor soysuzlar yobazlik diyor seref yoksunlari

• Ben sana hakaret mi ettim bana saydırıyırsun

• Sana degil o dini karalayan soysuzlara lafim ama sende onlardansan senin secimin

• Kin ve nefse uyma

1|0
    0|0
  • islam yapmayın diyor ama ülkemizde daha yaşına girmemiş bebekten tutunda su damacanasına kadar tecavüz var. Bunları yapanlar kimler?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Ya bu ne. Midem almıyor. Böyle insanlara niye bir şey yapmıyorlar acaba. İnsanlığın hali değil bu. İnsan değil çünkü. Ve biliyormusun bu hastalıkları savunan var. O pedofili, o sadist, o baska bir sey. Hastalık bu onlar suclanamaz diyenler var.

1|0
    0|0
    • Aynen iste zoofiliyi nefrofiliyi bilmem ama sübyancı ve ensestler bizim ülkemizdede var

• sübyancı bu sitede bile dolu. Ben ortaokula giderken arkadaşlarımın +20 sevgiliileri olduğunu hatırlıyorum. Ensest desen sorular var bu sitede bile. Mide bulandırıcı.

• Aynen. Bide savunuyo serefsizler.

• Okumak bile istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Allah bunların hepsinin belasını versin iğrençlik bu bu nasıl bir zihniyettir yazık

1|0
    0|0
  • Az önce ne görü bu gözler? :/

1|0
    0|0
  • Resimlere bakamadim bile.. icim parcalandi. Allah böylelerin belasini versin..

1|0
    0|0
  • bunu yapan kişilerin rabbim en kısa zamanda soyunu sopunu kurutur inşallah

1|0
    0|0
  • İnsan olamamalari

1|0
    0|0
  • diyeceğim bir şey yok hayvanlık demeyelim hayvanlar alınacak

1|0
    0|0
  • Bencillik

0|0
    0|0
  • Gece gece midem bulandı

0|0
    0|0
  • Bebek ya bebek. İnsanlık dışı bunu yapanlar cani.

1|0
    0|0
  • çocuklar ölmüşse insanlık ölmuştur arkadaş

1|0
    0|0
  • İnsanlığıda dünyayıda erkekler öldürüyor 👍

0|0
    0|0
  • bunu yapanlara insan bile demek hata

0|0
    0|0
  • Vicdansiz cok da bu kadari olur mu yaa

0|0
    0|0
  • Din min boş. İNSAN olan yapmaz bunu. Pis mahlukâtlar.

0|0
    0|0
  • İnsanlığı git gide azalan beyin hücreleri öldürdü.

0|0
    0|0
  • Serefiz ya midem kalkti

0|0
    0|0
  • Aman allahım Lanet olsun hasta ruhlu insanlar bebeğe bu yapılır mı ya

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;