Niye birbirinizi kotuluyosunuz?

Turk erkekleri turk kizlarini, türk kızları da turk erkeklerini neden beğenmiyor? Sürekli rus kızı türk kızından guzel bilmem ingiliz erkegi türk erkeginden yakışıklı. Acaba baska ulkelerde de boyle mi 😃

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkede çok bol geliyoruz da ondan biraz iki tarafta da kıtlık başlasın görürüm ben iki tarafıda ağızda salya ile hede hödö diyerekten sağ sola koşarken.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla benim icin turk erkegi hepsinden 1 adim onde gobekli mobekli ama adam gibi adam😄 (tabi genelleme yapmuyoruz)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• bu soruyu bende yapmistim neden turk erkekleri rus kizlari ile turk kizlarini kiyaslar demistim armiye sor dediler bana :)

1|0
    0|0
  • Biz Türk erkeklerinin geninde vardır yabancı kadın hevesi daha ılımlı daha çekici buluyoruz. Rus yani bu sonuçta Rus

1|0
    0|0
  • Haklı olunan durumlar var malesef

1|0
    0|0
  • Yoo ben esmer türk kızını daha çok seviyorum. Dümdüz siyahsaçlı olsun lütfen

1|0
    0|0
  • Onu bunu birakta bacım bu belaruslu kızlar neden bu kadar güzel :)

1|0
    0|0
  • Bizi beğenmeyen Türk kızını bnde kötülerim kusura bakma. Tipime bakıp yargılayan kız çok

1|0
    0|0
  • Türk olmak ayrıcalıktır o kötüleyenlerin...

1|0
    0|0
  • Ben kötülemiyorum. İlle de Türk ille de Müslüman.

1|0
    0|0
    • Helal 😃

• Eyvallah. Hayırlı geceler. :-)

• Hayırlı geceler 😊

• Ben kötülemem :D

1|0
    0|0
  • Başka ülkelerde yoktur biz birimizi kötülemeyi çok seviyoruz

1|0
    0|0
  • Bu aşağılık kompleksinde olan insanların düşünceleridir.
    Düşünce ne ise insanlar da onu söylüyor.
    Dünyada Türkiye kadar üzerinde psikolojik deney yapılan ülke belki yoktur. Ben toplumu suçlamıyorum. Her şeye rağmen halen düzelebilir.

0|0
    0|0
  • Yooo gayet beğeniyoruz Türk kızlarını. : )

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• m*llar çünkü hepsinin ağzında olan m*l lafı var ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;