En yakın arkadaşınla tartışmak ne yapcağını bilememek?

Merhabalar öncelikle kendi kendimi yiyip bitirdiğim bir olayı anlatıyorum en iyi arkadaşım herşeyimi bilir bende aynı şekilde yazlığına çağırdı beni yok kanka eyvallah falan dedim çok ısrar etti gittim sonra hadi kalk kahvaltı yapalım dedi kalktım yedik sonra kahve içmeye gitcez bekliyorlar dedi tamam dur dedim işlerimi halledeyim yeni kalkmışım sonuçta ooo seni mi beklicem ben gidiyorum dedi çekti gitti pek takmadım akşam iyiyiz yine ertesi gün yine aynı olay bu sefer diyor ki ben kahve içmeye gidiyorum annem alışverişten gelcek sen ona yardım edersin poşetleri alıp gelirsin dedi bende dedim bekle bende yemek yiyim sonra poşetleri alır geçeriz kahve içmeye o da yok olmaz falan ben gidiyorum dedi çekti gitti sonra beni görmezden gelmeye başladı ben onla vakit geçirebilmek için gittim oraya durum böyle oluncada ben onu görmezden geldim ertesi günüde herkesle vedalaştım o hariç yüzüne bile bakmadan gittim yolda bir saat ağladım gözümde yaş kalmadı çok zor geldi ona öyle davranmak haklıyken haksız duruma mı düştüm ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin saygılar...

1|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Çok değişik bir arkadaşın var mesaj felan atmadı mı? niye beni görmeden gittin diye?

0|0
    0|0
    • gittiğimi biliyordu benle dolmuşa kadarda geldi bekledi orda baya bir ben yüzüne bile bakmadan dolmuşa bindim sonra arkasını döndü gitti

• teşekkür ederim yorumun için :)

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam bildiğin bazıları böyle düşüncesizler , adamlarda düşünce 0. Bence bir daha konusma ya da merhaba merhaba ya da bir daha ancak işin düşünce ara bu kadar basit. Tam bir yavşaklık yapmış.

0|0
    0|0
  • bilmmem

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;