İlginç yol hikayeleriniz var mı?

Uzun zaman sonra otobüsle şehirlerarası yolculuk yapıyorum. Otobüs ve yolculuk şartları baya değişmiş ve gelişmiş. Şarj imkani, tv, wifi, tek kişilik koltuklar vs vs. Otobüste güzel bir kız bulup kesişme, mola yerlerinde çay sigara eşliğinde tanışma çabaları, tek porsiyonluk ikramlar vs ayni kalmış. Ahh üniversite yılları. Bildiğin nostalji oldu be.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir keresinde annemle otobusle tatilden donuyoruz bir cocuk rahatsizlandi on taraflardan herkes yardima kostu annemde gitti bende annem gittiyse kurtarir modundayim baktim hala halledememisler bir bakiyim dedim bir baktim cocuk nefes alamiyo dislerini sıkmıs gozleri kaymis gibi kan canagiydi bide insanlar napicagini sasirmis cocuga su dokuyolardi kendine gelsin diye banada bir cesaret geldi herkesi actim cekilin falan cocuk dislerini sıktikca ben elimle agzini acmistim sakin bir sekilde zannedersiniz doktorum sakin ol ben burdayim nefes al kendini kasma bana bak falan arkadasina elini tutturmustum yaninda oturuyodu bir yandanda sofore bagiriyorum durdur otobusu hemen diye oyle otobusu durdurmustum cocugu hava aldirmak icin indirtmistim arkadaslarina soyleyip cocuk kendine gelmisti daha sonra herkes bana doktormusun hemsiremisin diye soruyordu ama degilim bu cesaret nerden geldi onuda bilmiyorum hic unutamadigim biseydi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet Ankaradan İstanbula geliyordum yanımda bir abla oturuyordu 80 kilo vardı. Bİran sohbet ettik konuştuk. Bana sen neden bu kadar zayıfsın dedi. Yok ben böyleyim dedim standart kilom dedim. O yol bitene kadar beni besledi.25 dk bir elime bir yiyecek tutusturdu seni biraz beslemek gerek artık patlayacaktim. Yok yiyemem de demedim. İnerkende numarasini verdi. Tabiki aramadim. Bir diğer yol macerası arkadaşımın başına gelmiş geçen gün dinledim.

Otobüse bir çingene binmiş. (Çingeneleri asagilamiyorum fakat itiraf edelim ki karabayir çingeneleri çok terbiyesiz.) Diyaloğa geçiyorum.

Otobüste bir yere oturuyor öndeki kadına
    Cingene-Abla şu cami kapat.
    Abla-Daha otobüs hareket etmedi.
    Cingene- Abla cami kapat derim bebek var.
    Abla -Daha yola çıkmadık , çıkalım kapatıcam.
    Cingene - Abla anlamıyon mu bebek var bebek cami kapat.
    Abla- Hani bebek nerde?
    Cingene- A. imda bakcen mi a. imda eliyle şeyini işaret ediyormuş tabiki. (koptum :D)

Bir diğer diyalog
    O kadına takmış artık.
    Kadın biriyle telefonda konuşuyor.
    Kadına doğru eğilip telefondakine kadın otobüsteki herkese kendini s. ktiruyor aberin olsun vermediği adam kalmadı :D
    Bu böyle devam etmiş. En son kadına seni indiğim gibi s. ktirecegim. Herkesi veriyorsun babamada ver, babama.

Daha bir çok diyalog var ama bunlar en komik olanları. Komik mi derseniz anlatırken arkadaş baya güldüm daha fazlası varda terbiyem bu kadar...

1|0
    0|0
  • Memleketten istanbula dönüyordum. Çok acıktım molayı bekliyodum. Bisküvi falan alıcaktım. Dışarda yemek yemeyi sevmiyodum o zamanlar. Ölüyorum açlıktan. Yanımda oturan teyze çantasından salatalık çıkardı haşur huşur yiyo. İnsanlık hali canım çekti. İkram eder insan kokar falan diye. Nerdee 1 kiloyu yedi uyudu. Molaya indim gözleme yedim 2 tane. Ne kadar yesemde o teyzenin yediği salatalığın kokusunu hiç unutmam.

1|0
    0|0
  • Ankaradan Amasya'ya gidiyordum (firmanın adını hatırlamıyorum) kadınlar küçük tüplerden koymuşlar ortaya yemek pişiriyorlardı zaten ellerinde yağlı şeyler falan..20 saat yol boyunca tek bir lokma dahi yemeyen benim midemi allak bullak etmişlerdi. Hayatımın en berbat yolculuğuydu..

0|0
    0|0
  • Bundan 6 , 7 yıl önce daha küçük sayılırım ilk okul zamanları otobüsle 2 saat süren bir şehire gideceğiz ailemle / otobüs diyorumda şu servis gibi olanlar bende tekli koltuğu kapmışım koltuğun yanındaki dirsek için mi ne için olduğunu bilmediğim şeyide yukarı kaldırmışım mutluyum işte camdan yolu izliyorum sonra arkada bir amca vardı ayakkabısını çıkarmış ayaklarını o dirsekliğe uzatmıştı evet 2 saatim öyle geçmişti psikolojim bozulmuş ki hala hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Bir kere krallar gibi gidip gelmiştim.

1|0
    0|0
  • 2014 te binmiştim en son otobüse o da b*k gibiydi affedersin

0|0
    0|0
    • Bundan onceki otobus yolcugum 2010du herhalde. Belki daha da once. Onca sene uzerine nnostaljik oldu

• 12 saat sürmüştü benimki

• Yok yahu. 5 saatlik yol benimkisi. Bitti bile:)

• Bi' kere yanımdaki herifin omzunda uyumuştum
    Nasıl uyumussam artik 😂

0|0
    0|0
  • Küçükken otobüste bir yanma olayı çıktı otobüsü boşalttilar. annem beni yalın ayak sürükleye sürükleye dışarı çıkarmaya çalışırken bir abi beni kucağına almıştı

0|0
    0|0
  • daha 1 hafta önce yaşadım otobüste abim üstüme kustu

0|0
    0|0
  • Uzun yolculuğa çıkamadım pek

0|0
    0|0
  • Uçak işte ne kadar maceralı olursa ama İstanbullular anlar

0|0
    0|0
  • çişim gelmişti mesela çok ilginç

0|0
    0|0
  • Abimin eline kusmuştum

0|0
    0|0
  • İlginç derken yanıma konuskan biri oturursa sadece konuşmak ile geçiyor

0|0
    0|0
  • eskı sevgılım bır on koltukta oturuyordu yenı sevgılısıyle ben daha ne dıyeyım :D

0|0
    0|0
  • rezil olduğum bir an var baya da iğrençti

0|0
    0|0
  • Otobüste kusan cocuklar

0|0
    0|0
  • Kusmuştm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Muavin kekleri dağıtır
    Tam yemeye başlayınca muavin çöpleri toplamaya başlar

0|0
    0|0
  • Tek kiz bulmak zor bro :) okul zamanına denk gelicen. Gerçi ben şehirler arasında uçak ya da otomobil tercih ediyorum genelde :)

0|0
    0|0
  • otobüs yolculuğu iyidir.

0|0
    0|0
  • İrana gidiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;