Şımarık 5-6 yaşındaki çocuklarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Eve gelen şımarık misafir çocuklarıyla nasıl başa çıkıyorsunuz? bir tanesi sırf yanağını sıktım diye kafamı yarıyordu çocuklara bağırmayı sevmem ama şu an zor tuttuyorum.

0|0
107

En İyi Erkek Görüşü

• Odadan kışalar kapıyı arkadaş sürerim :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya ayar oluyorum çocukları çok severim ama öylesini de ne bileyim çok şımartıyor aileleri benim çocuğum olduğunda büyük konuşmayım da asla öyle yetiştirmeyeceğim saygıyı öğretmiyorlar çocuklara ya.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• evde bilgisayar var mı

0|0
    0|0
  • tokadı koyup bayıltacan :D

0|0
    0|0
  • İki sert bakış gerisinde süt dökmüş kedi gibi otururlar

0|0
    0|0
  • Uzak dururum

0|0
    0|0
  • senin ebeni *******

0|0
    0|0
  • valla biraz sevmeye çalışıyorum baktm olmuyo sonra bir ceza ya da güzel bir dayak vs yoksa yola gelmez bu veletler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Döverim şımarmaz.

0|0
    0|0
  • Çocukların dikkatini çekecek oyuncak benzeri ya da elinde şekerleme varsa onu verip tatli dille anlaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ellemem oylelerine sevimli olanlar oturduğum yerde gelir koluma sarilirlar anneleride sasirir kimseye yapmazlar diye cocuklara pozitif enerji veriyorum demekki😄

0|0
    0|0
    • Benide çocuklar severler ama şımarık çocuklar mümkünse uzak dursun

• En güzeli bebekler aliyorum. omzuma bir sağa bir sola cok da huzur veriyor ☺ çocuklar öte gitsin 😄

• bir odaya kapatıp kaçıyorum

0|0
    0|0
  • Eve misafir gelince kacarim bir de çocuk varsa tamam kimse tutamaz beni evde😂

0|0
    0|0
  • Konuşmayı dene

0|0
    0|0
    • 5 dakika konuştuktan sonra illaki bir problem çıkartıyor oyun oynuyorsak ben daha fazla oynucam diye ağlıyor evcilik oynuyorsak ben anne olurum başkası olmam diye ağlıyor ve anneside benim üstüme atıyor mecburen bakmak zorunda kalıyorum

• Kararlı bir ses tonun olması lazım azarlamak değilde kararlı ve keskin emir komutayla duruluyorlar biraz daha net olman lazım

• Kapiyi kitle odana gir ben oyle yaparim

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyuna basıyorum

0|0
    0|0
  • Sınırsız dondurmayla

0|0
    0|0
Yükleniyor...