İnsanlara hayatla ilgili öneriniz var mı?

Bu yaşınıza kadar hayatın size öğrettiği şeylerin en önemlilerinden biri neydi?

#AcımaYetimeDönerKoyarGötüne

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annem hep şöyle der, "19 yaşındasın, bir daha 19 yaşında olma imkanın var mı? Yok. O zaman hayatını yaşa, benim yaşıma geldiğinde "keşke şunu da yapsaydım ya," demen gereken hiçbir şey olmasın. Çünkü yapamıyorsun."

0|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 8

• Atatürk benim yerime öneriyi vermiş zaten.
    66.media.tumblr.com/.../...v2FxCM1ukniwvo1_500.jpg

0|2
    0|0
  • belki biraz uzun olabilir ama anlatıyım ilk önce çevrenizdeki iyi ve kötü niyetli insanları belirleyin ve muameleniz iki kesimede farklı olsun mazlumu sevin zalimi ezin mk parayı zamanında ezin yiyin birazını biriktirin bu hayatta bir dikili taşın dahi olmasa allah sana bunun hesabını sormıcak niye evin yok diye kendinizi yıpratmayın ve hiçbir zaman başka insanların yanında kendinizi ezik hissetmeyin sonuçta herkesin 6 litre kanı var kimse kimseden üstün diil kibre kapılmayın küçük görmeyin küçük görme küçük görülür ezme ezilirsin hayatınızda olan insanlara aranızda bir alışveriş geçmeden iyi demeyin acıma acındırma

0|0
    0|0
  • Hırs yapacaksan güvenli ve çözüm olan şeyler için yap bilmediğin veya kestiremediğin şeylere hırs kendine zarar verir. Hiç ama hiçbir işte aşırı olma. Hayatında istediğini ol çünkü bir beden var ve onu sen taşıyorsun. Çok fazlada önemseme nede olsa bu hayattan sağ kurtulamıycaz.

0|0
    0|0
  • Kimse sizden daha önemli değil, bencil olun daima kendi çıkarlarınızı düşünün. Gereksiz cesaret gösterisi yapmayın.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey doğru değil , her şey mümkündür.

0|0
    0|0
  • Birine ne kadar guvenirsen o kadar dibe batarsın

0|0
    0|0
  • Kendinden asla taviz verme

0|0
    0|0
  • kaybedecek bişeyın kalmayınca kazanmaya başlıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;