2 haftadır istanbuldayım mecidiyeköy-beşevler arası dolanıyorum bir tane yakışıklı çocuk görmedim. Neden :D?

2-3 tane güzel kız gördüm ama yakışıklı hiç görmedim diyebilirim. Genelde bakımsız erkeler. Yüzü iyi olanın vücudu olmuyor boy kısa oluyor (benim boy 173 o yüzden boy önemli), vücudu iyi oluyor yüzü kötü oluyor. Valla hep karakuru ya da kilolu bakımsız erkekler var. Ben İstanbul'da cidden çoğu insan bakımlı felan sanıyordum. Sonuçta ulusallaşmış bir şehir. Zaten meydanlar dışında hep ara dar sokaklar yokuşlar var. Biran önce gitmek istiyorum istanbuldan :p :D

0|1
320

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sende tip yok, olsa böyle ezik bir şey yazmazdın ve kendi fotoğrafın olurdu profilinde. Boyun 1.73 olsa ne olacak? Tipini beğendiğim 1.50 kızı, beğenmediğim 1.75 e tercih ederim, boyun önemi yok yani, sen neden önemsiyorsun ki? Güzel bir adamın kısa olmasını neden eksilik olarak görüyorsun? Boy ve çekicilik çok alakasız şeyler. Bence sen takıntılısın.

0|0
    0|0
    • sence bende tip olmasa yakışıklı ister miyim. Çirkin olsam bakmazlar o yüzden bende öyle bir arayış içerisine girmem :)

• Sende tip olsa profil fotoğrafına koyardın.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Yakışıklılar genelde anadolu tarafında oluyor.. mecidiyeköye çok gittim, genel de saçma sapan tipler var. İpini koparan avrupa yakasına gitmiş. Anadolu yakası daha nezihtir.

0|0
    0|0
    • aslında tam tersi olması gerekirken :/

• arap sevmem.. fulya tarafındayım daha yeni taşındım istanbula :(

• levent , etiler ulus sarıyer buralarda var güzeldir, nezihtir. levent hala aynımı bilmiyorum baya oldu gitmeyeli.

• Haklısın vallahi ne diyelim... En azından kızların makyaj yapma özelliği var. Erkeklerde o da yok. Bakımsız çoğu, ne spor ne bişi yapıyorlar...
    Çoğumuz hödüğüz bu konuda.

0|0
    0|0
    • makyajda kaldırmıyor güzel olmayan ya. erkekler makyaj yapmasın banyo yapsın oda yeterr

• Banyo da yapmıyorlar dimi :(. Tuvalet temizliği de yoktur çoğunun Ellah bilir ıyyyy...

• Güle güle

0|0
    0|0
  • Türkler çirkindir genelde
    Kızı da erkeği de

0|0
    0|0
    • kız gördüm güzel bir kız olarak söylüyorum. ama gerçekten erkekleri daha vasat halde

• Işyerim oralarda. Çok sıkıcı yerler. Kalabalık herkesin bir acelesi var. Yanlış yerleri geziyorsun yani :)

0|0
    0|0
  • Git kardeş bence de sen.

0|0
    0|0
  • Sen çirkinsin onsan belki

0|0
    0|0
  • Çünkü ben tuzladayim 😃😃

0|0
    0|0
  • Çünkü ben hala tatildeyim daha gelmedim

0|0
    0|0
  • bana denk gelmemişsin demekki daha :) :) :)

0|0
    0|0
  • akıllısın :)

0|0
    0|0
  • 1.80 boy var. Ama İstanbul'da değiliz -,- :)

0|0
    0|0
  • Türkler cüce oluyor.

0|0
    0|0
  • Mecidiyeköy'de gözlerin kapalı mı geziyosun sen ☺☺

0|0
    0|0
  • Üsküdara bir uğra

0|0
    0|0
  • Seni. Tutan mi. var

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul sevdiğin yoksa hiç çekilmez demişler

0|0
    0|0
  • çirkinsinde ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...