Bffmden aşırı derecede hoşlanmaya başladım?

Onunla 2 yıldır tanışıyoruz bir yıldır çok samimiyiz sürekli konuşuyoruz. Birsürü şeyler yaşadık başta o benim kardeşimdi gerçekten hiç böyle düşünmedim. Hatta o benim arkadaşımı sevdi bir ara çıktı falan, bende onun bir arkadaşıyla çıktım.. ama birsürü birbirinden güzel günler geçirdik zaten aynı okuldayız aşırı eğlendik. O benim bffm ben de onun bffsiyim biliyorum bana çok değer veriyo, ama ben 1 2 haftadır ondan aşırı derecede hoşlanıyorum. Sizce bu saatten sonra onun da benden etkilenme olasılığı var mıdır? Yoksa bitirmeli miyim bunu napmalıyım ben?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin herkesle bir şansı olabilir. İstiyorsan git konuş. Bir şey kaybetmesin.

0|0
    0|0
    • Bişey hissetmezse o zaman onu tamamen kaybederim ama gerçekten birbirimize çok değer veriyoruz nasıl desem mesela geceleyin evimin önüne geldi gizli gizli

• O zaman duruma netlik kazandırmak lazım 😊 özel şeyler yapmalısın bence..

• Napsam ki onu nasıl etkileyebilirim. Onun beni kardeşi gibi gördüğüne %100 eminim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• duygularini biraz belli et anlarsin etkilenie mi etkilenmez mi :)

0|0
    0|0
    • Düşündüm aslında ama biz alıştık yani ne biliyim her cümlenin sonunda kanka kanka falan diye takılıyoruz öyle. Ben biraz azalttım ama o devam ediyo ama sanki bir iki gündür birazcık değişik hissettim onuds

• ya laf arasinda balim de mesela ne alaka derse tolga cevik izliom dilime yapisti de :)

• bfmv olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;