Din konusunda benim gibi olan var mi😔? Kendini bulamamış, bir arayış ta olan?

Ne radikal solcuyum ne radikal dindarim ortada sayılırim. Dinime göre yasamak istiyorum doğru olanı biliyorum fakat yapamıyorum içimde pismanlik oluyor.. Bu dünya ya odaklanamiyorum sürekli ölümu düşünüyorum. Kendime dindar es adayları arıyorum fakat dindar insanda dindar birini istiyor ibadetlerini yapan kapalı. . Ben kendimi bulamadım arkadaşlar. . sorun bende ya.. Ömür geçiyor. . Yaşamak istediğim hayatı yasayamiyorum imanımmi eksik acaba?:(

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iş bekleyecek bir iş değil halletmek istiyosan Kur An i dikkatlice internette bir suru makale bir suru tartisma var onları oku. Ondan sonra karar ver 😊

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dini yaşayacak isen içinde yaşa malum ortalık münafık kaynıyor. Bir münafığın darbesini yiyen senide onlardan biri olarak görebilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• imanımmi eksik acaba kısmı vesvese olabilir aldanma sakın

0|0
    0|0
  • Dinine göre yaşamak istiyorsan doğru olanı bilmiyorsun demektir.

0|0
    0|2
  • Şeytan devrede ne zaman düzeliceksin peki ölünce mi artık bir çeki düzen ver kendine İslamiyetin yaşa bak gör in huzur bulacak , yapmıyorum deme herşey senin elinde...

0|0
    0|0
  • Yaşa seni rabbinin yolundan alı koyan nedir? İlim , amel , İhlas formül bu.

0|0
    0|0
  • Eksik olanı bulup gidermen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Dindar olmayanlar solcu mu? Lütfen.

1|0
    0|0
  • bu dünyaya degil öbur dunyaya odaklan bırazda

0|0
    0|0
  • Bende aynı dindar olmak istiyorum ama açık bayan istiyorum araftayım sanki

0|0
    0|0
  • dini şunu bunu köşeye at vicdanınla yaşa tabi adamına göre. saflığı enayiliğe karıştırma

0|0
    0|0
  • dindar olmayan solcu mudur? !!!

0|0
    0|0
  • Kapanmak mı istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol o zaman

0|0
    0|0
  • Neden yapamıyorsun bunu sorgulayıp icraate geçmelisin başına bir imtihan verilip de yapmandan daha hayırlı olur

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum gerçekten. . Milleti doğru yola getirmeye çalışıyorum ama kendim de tık yok.

• Kendinle yüzleşsen yapabilirsin aslında tık yok demeyip denemek lazım

• Aynı ben.. beni anlatmışsın

0|0
    0|0
    • Napicaz bişeyler yapmamız lazim

• Yapmaya bir yerden başla derim bence sorun hepsini birden yapmiyosam olmaz diye dusunmen bir yerden basla icinden geldikce devami gelir hic yapmamaktansa bikac sey yapmak daha iyidir

0|0
    0|0
  • Allaha dua et her gece. Onunla dertleş😊

0|0
    0|0
  • ateistle evlen dini bırak mutlu yaşa

0|0
    0|0
    • Mutluluk hiç biryerde yoksa dahil ben yine ateistle olma

• @Prensadam benim seviyem mi düşük senin seviyen mi düşük kıla hırkaya tapanlar Atatürk'e saygıyı tapmak olarak anlıyorlar şimdi kimin seviyesi yerle bir

• Canım hadi eyvallah gidikce saçmalıyoruz

• dindar olmanın zıttı dindar olmamaktır solculuk ne alaka :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;