Oğuz Atay Okuyucusu var mı aranızda?

Oğuz Atay okuyorum uzun zamandır Oğuz Atay okumaya başladıktan sonra çok değiştim sizdede değişiklik oldu mu Oğuz Atay okumaya başladıktan sonra ve Nasıl değişiklikler oldu

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla şu an tutunamayanlar kitabını okumaya çalışıyorum doğrusu beğenmedim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçekten mi? Ben kitap zevkimizin uymayacağını düşündüğüm insanlardan hep duyuyordum ama hiç okumadım. Zaten genelde farklı tars kitap okuyorum ama şimdi değiştim deyince çok merak ettim 😐

0|0
    0|0
    • Evet gerçekten çok değiştiren bir kitap en azından benim üstümde bu etkiyi gösterdi bilmiyorum

• Farklı 'tars' yazmışım yaa.. Bence önce bir türkçe kitabı alayım 😂

• Aslında gerek yok hatalarını bulabiliyorsun bu kurtarır seni 😂😂😂

• oguz atay hakkınd ahıc arastırma yaptınız mı yanı olumu uzerıne ya da kıtabını olumunu dusunerek okudunuz mu ben okudum hala arastırıyorum defter tutuyorum sırf bu yzuden pano hazırladım her snaıye onu dusunuyorum neden nıye olseydı beyın tumorunden son sozu merak etmeyın daha olmedım olur muydu ya da tutunamayanların selimin gunlugunde 12 Mart ta sayfa 618 de ilaçlarımı alıp banyoya kapanıyorum bu ıgrenc durumu kımse gormesın dıye kapıyı kılıtlıyorum dıyor oldugu yer banyo arkadası altay gunduzun evı bu akla ıkı soru getırıyor bır kıtaplarını mı hayatına gore uyarlıyor hayatını mı kıtaplrına gore ıkı olduruldu ve katılı bunu kıtabında gectıgı gıbı yaptı arkadasları oldurebılır mesela muhendıs muteahhıt hepsı elı kolu uzun adamalr ya da 12 Mart bu kıtbaı yazdıktan bır sene sonra darbe gırısımı oldu cevdet sunaya ve bır sene once kıtabında 12 martta olus bıcımınden bahsedıyor hasta oldugunu soyluyor darbeyle ılıskısı oldugu dusunulurse turkıyenın ruhu da sıyası bır kıtap zaten turkıyenın ruhunda darbeyle alakalı onemlı bılgılerı veya sıyaset acısından ulkeyı uyandıracagı ıcın ortadan kaldırılmıs olabılır kı turkıyenın ruhuna aıt en ufak bır ız bıle yok yarım da olsa bır orıjınalı olmalıydı sız de bır oguz atay okuyucususunuz benı anlayacagınızı dusunuyorum bu konuda sızın goruslerınız neler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;