Metroda inenlere öncelik tanıyor musunuz?

Oturabilmek için, daha millet inmeden binmeye çalışanlar ve sen inenlere yol veriyorsun diye sana kızan insanların yaşadığı bir ülkedeyiz. 500 kere anons yapılıyor inenlere öncelik tanıyınız diye, hala algılamakta zorluk çekiyorlar. Neden bu kadar anlayışsız bir milletiz?

1|0
149

En İyi Kız Görüşü

• Avrupada; almanyada, böyle birsey yok.
    Hepimiz öncelik taniyoruz. Olmasi gereken bu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabakhaneye bok yetiştirecekler ondandır. Ne sıra beklemeyi biliriz ne konuşmayı ne saygıyı. Herkes hep bana hep bana. İşimi göreyim de gerisi umrum da değil düşüncesi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Benim de enn sinir olduğum şeylerden biridir. İnsanların üstüne üstüne çıkıyorlar bir de.

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Metroya hiç binmedim :D Ama mesela kapıdan birden fazla kişinin çıkma çabalarını yaşadım normalde arkada durur herkesin çıkmasını beklerim. Öküz gibi davrananlarında ayağına çelme takıyorum kalabalıkta kimin yaptığını görmüyolar bile :D

0|0
    0|0
  • Evet ama detayda yazdigini daha gormedim ben

0|0
    0|0
  • Evet, keşke herkes öcelik tanısa. Şahsen birisi kapının önününü kapatacak şekilde durunca üstüne üstüne yürüyorum. Öyle kapı önünde dikilmeye böyle muamele...

0|0
    0|0
  • Onlara öyle bir bakış atıyorum ki inerken korkudan kırmızı halı sercekler

0|0
    0|0
    • Ya ben bu anonunsun yapılmasını bile aşağılayıcı buluyorum, buna rağmen adamlar yapıyor 😄

• Sende duracaksan asansörle çık o zaman cahil hıh

• Hahah 😄

• Öncelik tanıyorum

0|0
    0|0
  • Malesef ki öyle nedenini bilmiyorum ama düzeltmemiz lazım

0|0
    0|0
  • Evet bu yüzden en sona kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Çok sinir olduğum bir durum. Her konuda mı medeniyetsiz olunur yaa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Binenlere de inenlere de incelik tanırım. Hayvanligin lüzumu yok

0|0
    0|0
  • Evet öncelik tanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• oturmak gibi bir derdim yok illa sonuçta ayaklarımız tutuyor ayrıca tabiki inenlere yol veririm pataküte dalmam öyle içeriye insanlar bir insin önce değil mi metro kaçmıyor sonuçta boş gelirse fazla da insan olmazsa otururum bazende bir kaç durak sonra bu metro dolar diye oturmuyorum çünkü bir bayan gelince kalkacağım diye...

0|0
    0|0
    • Herkes düşünceli değil işte

• öyle tabiki bazen bende şaşırıyorum sanki pazarda bedavaya mal alanlar gibi dalıyorlar içeriye koltukları kimse sökmeyecek yerinden ya da metroyu kimse kaçırmayacak ben kadıköyden kartala kadar ayakta gitmişliğim var bazıları ay çok yoruldum çok ayakta durdum falan diye sitem eder ayakta durmak biraz yoruyor neden çünkü bazen tek ayağın üzerine yükleniyorsun ağrı yapıyor sonra değiştiriyorsun diğer ayağa geçiyon yoksa oturmak bana bir şey kazandırmaz öyle ben zaten gün boyu çalıştığım yerde oturuyorum zaten bırakta orada oturmayalım :)))

• Pek binmem binersem de saygılı davranırım genelde

0|0
    0|0
  • Taniyorum Ya ayip ediyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bunun bizim milletimizle alakası yok, genel olarak tüm insanlığın ortak sorunu

0|0
    0|0
  • götü kıymetli olan insanlar var. Bir saniye geç koysalar popolarını ölecekler. Onların kıçlarına kızgın demir sokacaksın boş metroda ayakta gidecekler.

0|0
    0|0
  • inerken kapının önüne yığılmış kitleye illaki bir laf ederim bozarım.

0|0
    0|0
  • herkes kendini düşünüyor

0|0
    0|0
  • ben onlara sinir oluyom bunun sebebi kimsenin empati yapmayıp bencilce kendilerini düşünmesidir.

0|0
    0|0
    • Aynı adam inerken kendisine yol verilmedi diye tepki gösteriyor sonra

• valla dostum ben binerken herkes inene kadar bekliyom bazı öküzler yer kalmıycak endişesiyle direkt dalıyolar içeriye. Çıkarken eğer önümü kapatmışlarsa ben öküz gibi dalıyom o kapı ağzında bekleyip bana engel olanlara. bişey de diyemiyolar mal gibi kalıyolar :D

Yükleniyor... ;