Bakar mısınız? Özellikle anlayanlar plzz?

Bakar mısınız?  Özellikle anlayanlar plzz??

Falıma bakınnnn? 😁😉

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Sırt sırta vermiş ayrı yönlere giden iki kişi var, biriyle ya önceden ya da şu sıralar ya küsmüşsünüz ya da yollarınız ayrılmış. Bu durum artık geri dönüşümsüz görünüyor. Aklını kurcalayan, bir birine zıt ikilemde kaldığın düşüncelerin var. Ama uluyan bir kurt görüyorum, bunu nihayet bazı konularda kafa karışıklığını giderip net kararlar almana ve aldığın bu kararların doğru sonuçlara yol açacağına yorabiliriz. Yalnız tam şu an sana bir konuda yardımcı olmaya çalışan, bunu da belli eden bir kadın var. Çok duygusal yaklaşıyor sana karşı, onun için iyi niyetli de olsa onu dinle ama dediklerini uygulamaya koyma, seni yavaşlatacak. Artık kalkıp koşma zamanın gelmiş, içinde bulunduğun sıkıntıları birer birer çözüyorsun. Aşk konusu biraz sıkıntılı, sanırım senin de anlam veremediğin bir tedirginlik yaşıyorsun, bunu bir yere bağlayamıyorsun ama nedenini bulman gerek. Eğer nedenini bulursan yol açık gidiyor, aksi halde tıkalı kalmaya devam edeceksin aşk konusunda. Diğer taraftan üzerinde ya yeni yeni oluşmuş ya da çok yakın zamanda oluşacak otoriter bir baskı var. Bu kişiyle uzlaşmanın yolu tatlı dili etkin şekilde iyi kullanmandan geçiyor bunu yapabilecek gücün var. Aksi halde o kişi galip gelecek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üzerinde kara bulutlar var. Bı sıkıntı içindesin galıba.
    Kırgın ya da küs olduğun birisi ile barısacaksınız sarmaş dolaş olacaksınız.
    Küçük bir süpriz alacaksın yakın Zaman'da

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana ofkelı bır toplum var. ofkelı toplumun karsısında senı koruyan guclu bırı var. o guclu seyın arkasında gayet ıyı yasıyorsun aşk var sevgı var ama o guclu kısının engelledıgı ofkelı kalabalıgı sen goremıyorsun. 2. vıskımı yudumluyayım devam ederım

0|0
    0|0
  • Her akşam aynı fincan

0|0
    0|0
  • Takım elbiseli bir keçi size doğru geliyor , sonra tartışıyorsunuz ve arkasını dönüp gidiyor. Bunu görüyorum ben..

0|0
    0|0
  • Yildizlar var

0|0
    0|0
  • Sana 3 vakte kadar birşey gözüküyor bacım.

0|0
    0|0
  • Yol var.

0|0
    0|0
  • çocuk gelıyor

0|0
    0|0
  • Bir kuş görüyorum yarın dışarı çıkabilirsin ama çıkmaya bilirsin de

0|0
    0|0
  • Hayallerine b*k sıçramiş :/