Çarpıcı Başlık 😊😊 Başlık bulamadım bir bakın 😊 ?

SİZCE DEĞER Mİ? Bir okuyun yahu ölmezsiniz

Annem ve babam 25 yıllık evliler. 7 kardeşiz 6 kız 1 erkek. Hepimiz okuyoruz iki mezun ablam var. Çok şükür kendi içimizde iyiyiz. Ama babam. 44 yaşında adam. Kahvehane işletiyor. Küçüklüğümden beri bizi döver, herşeyimize karışır. Bize bıçak çektiği rehin aldıgı zamanlar oldu. Simdi de sürekli Instagram facebook gibi yerlerden kızlarla konusuyor. Küçük kuzenim görmüş. Sevgilim yazıyormus bir kıza. Annemle evlilik hayatları yok. Nefret ediyoruz babamdan. Ölsün artık diye dua edecek hale geldim. Haa üzülmüyorum artık onun bu acınası haline midem bulanıyor gülüp geçiyorum. Ama annem kocasını sevmesede nefret ettiğini söylese de içten içe kendinde eksik görüyor. Annemle anlaşamasamda o harika biridir. 7 çocugu tek basına büyüten biri. 2 ablam çalışıyor hepimiz okulu bititince annemizi alıp kurtarıcaz. Ona ihtiyacımız yok.
Söylemek istediğim tek şey. Burada evli o kadar çok insan var ki. Küçücük kızlarla kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Utanmanız gerekir. Evinizde bir eşiniz çocuklarınız var. Emin olun sakladıgınızı sanıyorsunuz ama kadınlar herşeyi anlar. Sizin eşinizin döktüğü bir damla yaşa dışarıdaki kadınlar değer mi? Çocuklarınızın sizden nefret ettiğini bilmek nasıl bir duygu biliyor musunuz? Evet ediyorlar. Belki de ölmenizi istiyorlar. Bir aileyi dağıtmayın. Yuvanıza sadık olun. Evinizde yemeğinizi çamaşırınızı bulaşıgınızı yapan gül gibi eşiniz varken. Yapmanız gereken tek şey para kazanıp gözünüze ve nefsinize sahip çıkmak. Allahım sizi ıslah etsin. Şurda alacagınız on dakikalık saçma sapan zevk için bu dünyada ailenizi, öbür dünyada ahiretinizi yakıyorsunuz. Burda her ne kadar gizlenselerde 15 16 yasında hatta 14 yasında kızlarımız var.. yorumlarınızı görüyorlar. Tam. Kimliklerini yeni keşfettikleri dönemde, burdaki şeyleri merak edip bakıyorlar. Üstüne yoldan cıkarıp cahil kızlarımızla neler konusuyorsunuz. Yazık be ulan yazık. Vallahi yazık...
Soru sormak zorunlu o yüzden şunu soruyorum;
Sizce değer mi?

4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü şaka yapıyorsun ama böyle kötü anılar geçirmişte sadece eģlenmek için o şakayı yaptiğini düşünememiştim burdan özür dilemek istedim..

Dediklerinde çok doğru ama bunları düşünemiyorlar işte, 5dklık zevk için tüm kaderleri, hayatlarını kötü şekilde değişeceģini düşünemiyorlar işte

1|0
    0|0
    • Aslında sadece eğlenmek için yapıyorum. Yanlış anlamanız normal 😊 Sorun değil gerçekten.
      Evet maalesef ki öyle. İnsanlar biliçsizler.

• Way Eig için teşekürler :D

• Rica ederim 😂

Erkekler Ne Diyor 13

• Tabii ki değmez, benim de buna benzer bir kaç hikayem var ve kesinlikle değmez.

1|0
    0|0
  • Güzel bir paylaşım olmuş ama onlara etkisi olmaz bence, çünkü onları yapan insanlığından çok şeyi kaybetmiştir zaten.

1|0
    0|0
  • Tabii ki değmez Allah sabır versin nefsine sahip olan adamlarda var bu dünyada ama olmayan çoğunlukta maalesef bunada yüz veren kızlarımız çoğunlukta bu bir kısır döngü haline gelmiş maalesef :(

1|0
    0|0
    • Aynen öyle kızlar da var tabiki. Ama benim burda bahsettiğim küçük kızlar 15-19 arası 😔 üzülüyoruz sadece maalesef

• E öylelerinin de Allah belasını versin ne diyek aha sen söyle 😂

• Bunlar hep eğitimsizlikten oluyor hem akademik hemde kişisel eğitimsizlik :)

• Eeh güzel kardeşim, keşke görseler bilseler. karakter yoksunu insan okadar çok , hayat hikayen çok etkileyici.

1|0
    0|0
    • valla etkileyici de artık üzülmüyorum bile. yani annem anlatıyor susuyorum alışkınım çünkü.
      insanlar birşey öğrenseler iyi yoksa ben annemi kurtarırım zaten cok şükür 😊 cok sağolun

• amin bende sana benzer soru sordum 😊

• Baktım eline sağlık 😊

• Degmez tabikide utanma yok işte yüzsüzlük diyecek laf bulamıyor insan

1|0
    0|0
    • Aynen öyle maalesef

• 😂 güldüm geçtim o zaman teşekkürler

• Aynen iyi yapmşsn ne demek:)

• değmez tabi ileride pişmanlık duyalacak bir şey

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun o senin baban. Kaybettikten sonra değerini anlayacağını düşüyorum.. Diğer dediklerinin sonuna kadar katiliyorum. Çok haysiyet yoksunu insan var bu sitede. O haysiyetsizlerinde analari, kardeşleri ve eşleri var. Bunlari düşünerek davranmalari lazim...

0|0
    0|0
    • Önceden sizin gibi düşünüyordum ama şimdi zerre umrumda değil. yinede insan olarak bir. ölüme tabiki üzülürüm.
      Haklısınız teşekkür ederim 😊😊😊

• Kötü de olsa o da bir insan. Üzulmeyen insanin bir problemi vardir zaten. Rica ederim ;)

• Dünyanın en pij adamları

1|0
    0|0
  • Öyle birini tanıyorum. Tabi ki değmez. Evli olsam bu siteye girmem bile...

1|0
    0|0
  • Biz 5 kardeşiz 4 kız 1 erkek çok ezildim Çooook :(((((((((((((

0|0
    0|0
  • bence deger kanks..

0|0
    4|2
  • herkesı babanla aynı kefeye nıye koyuyorsun ne yanı burda olan herkes baban gibi olmak zorundamı. konuyu genellemesen ıyıydı.
    o zaman bızde şöyle bır genelleme yapalım burdakı kızlarda süreklı sanal seks yapıyor vıdeo foto atıyor bu oldumu sence

0|0
    1|1
    • Sen ne saçmalıyorsun yaa 😱 inanmıyorum bazı insanlara ne anlatırsan anlat eşşek yine eşşek

• Hem suçlu hem güçlü 😒

• @Fenerika77 güç ya da suç ne alaka ben okuduklarım karşısında yorum yaptım ama gördümki olmadık ıthamlar çıktı. bışey yazarken düşünmek lazım. sanaldada olsa bırılerını kafana göre ıtham etmemelısın

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Helal olsun, tek kelimeyle bayıldım öyle doğru bir noktaya öyle güzel değinmişsin ki tebrik ederim 👏🏻

1|0
    0|0
  • Hepsini okudum... ama naparsın işte bizim erkekler 35 ini gördümü küçük kızlara ilgi duyuyorlar ve bu çok kötü bişey

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda gördüğüm 'beyni' olan birkaç kişiden birisin. Tebrik ederim kardeşim.

1|0
    0|0
  • N güzel dile getirmişsin kardeşim malesef insanda utanma olmayınca olmuyor işte.

1|0
    0|0
  • Okudum, degmez
    ama bu anlattıklarını o beyinsizler anlamaz sklerinin dogrultusunda giderler

1|0
    0|0
  • Sana aynen katılıyorum, akbaba gibiler.

1|0
    0|0
  • Allah korusun kizlarimizi

1|0
    0|0
  • Çok çok çok haklısınız. Kesinlikle katılıyorum 👏

1|0
    0|0
  • İlk once seni tebrik ediyorum seni ve tum kardeslerini. Anne cennettir anne vatandir anne candir can. Erkeklerin hepsi baban gibi benim babamda baska bir versiyonu senin babanin. Sevgilim ise aldatti mesela. Kimseye guvenim kalmadi kimseyi istemiyorum hic gerekli degiller zaten. Allaha havale ediyorum buradan tum sevgilisini karisini aldatan erkekleri 🙏

0|0
    0|0
    • Allah belalarını versin inşallah çoğu aynı zaten. Allah yardımcın olsun 🙏😊

• Amin cumlemizin yardimcisi olsun.

Yükleniyor... ;