Bu soru nefretiniz için düzenlenmiştir?

Söyleyemediğiniz, içinizde kalıp size dert olmuş şeyleri şeyleri buraya bekliyorum.

Kusun bakalım nefretinizi..

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Beni arkadaşlarımın, kuzenlerimin, yaşıtlarımın önünde tereddüt etmeden yıllarca her konuda ezen ama bu sene üniversiteyi kazanınca bana birden ısınmaya başlayan babamdan nefret ediyorum.
    İnsanların fiziksel özelliklerin-kendileri çok mükemmelmiş-gibi dalga konusu yapanlardan nefret ediyorum.
    İnsanların heveslerini ve inançlarını kıranlardan nefret ediyorum.
    Hiç üstüne vazife olmadığı halde hayatıma karışan, bir şeyleri değiştirmeye çalışan insanlardan nefret ediyorum.
    Ve son olarak, kendilerinden kat kat temiz ve masum olan hayvanlara pislik gözüyle bakan hatta işkence eden iki ayaklılardan nefret ediyorum.

OH RAHATLADIM

2|0
    0|0
    • Kanka kucak dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyorum önünde saygıyla eğiliyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 19

• Hepinizden, yaşattığınız her acıdan her mutluluktan nefret ediyorum. Tutup kaldırın diye uzattığım ellerime batırdığınız iğneler için, uyumam gereken saatlerde saçlarımı yola yola ağlattığınız mevzular için, bu yaşımda ölümü düşündürdüğünüz için, verdiğiniz sözleri tutmadığınız için, günlerce uykusuz bıraktığınız için ve diğer yüzlerce binlerce sebeplerden dolayı bin ölüp hiç dirilmeyin.

1|0
    0|0
  • lise birinci ve ikinci sınıfta bir sevgilim vardı yavvsak herif beni bırakıp başkasıyla çıkmışdı buluştuktan bir hafta sonra

2|0
    0|0
  • Ya bu eslerini aldatanlar kadar seref yoksunu zavalli gormedim heleki nikahsiz seks objesi olan kiz kadar malini hic gormedim dunyanin en ama en seref yoksunu insanlarindan

1|0
    0|0
  • o kadar kolay değil

1|0
    0|0
  • Bencil ve egoist insanlar doğanın içine eden hayvanlara zarar veren aptallar yaşamasın.

2|0
    0|0
  • bütün beni sinirlendirin insanlar inşallh hayatında hiç bir başarıya ulaşamaz hiç bir b*k yapamaz ot gibi yaşayıp gider inşallah bazense hiç takmıyorum

1|0
    0|0
  • kusacak nefret biriktirmiyorum anında kusuyorum karsıdakine zaten

1|0
    0|0
  • Ben bunu haketcek naptim?

2|0
    0|0
  • Amaaaan ne gerek var 😊

1|0
    0|0
  • Cahil insanları allah kahretsin

1|0
    0|0
  • Nefret ettiğim insanlar var degmez ama

1|0
    0|0
  • Az önce kustum geldim ayol

1|0
    0|0
  • Nefretim yok

1|0
    0|0
  • Nefretten yoruldum, hissizlestim.

1|0
    0|0
  • Kimseye karşı nefretim yok. Kendim dışında, onu da şimdi uyandırasım yok.

0|0
    0|0
  • Allah belani versin git onunla mutlu olama kopek gibi surun insallah😁😁😁

1|0
    0|0
  • Benimle ilgilenmeyen kocamdan nefret ediyorum!!!

1|0
    0|0
    • Ben bile nefret ettim şu an ondan..

Ama umarım birbirinizden nefret etmeyip iyi bir yuva kurarsınız...

• Umarım bana değer verir artık 😭

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;