Anlayamiyorum neden acaba?

Sitedeki kızlar çok mesaj almaktan şikayetci. Yok efendim mesaj şeylerini falan kapatıyorlar. Acaba ben kız değil miyim? Bana neden bir tane Allah'in kulu mesaj atmiyor? Şimdi zorla mesaj attiracaksin yok efendim yollusun falan demeyin. Ben sadece ana sayfadaki sorulardan yorumlardan yola çıkarak bunu soruyorum.

Güncellemeler:
Olum mesaj atın diye şeyetmedim sadece masum bir şekilde soruyorum.
Djdjxjjdd ablanızin mesaj kutusu kapaliymis. Nerden bilebilirdim ki kapali olduguni 😂😂

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şuradaki egoları keşke dışarda da olsa.. Yüzlerine baksak kafalarını çevirirler burada cleopatra havalarındalar. Şu ana kadar hiçbir kadına erkeğe mesaj atmadım, hepsi kendisi yazdı ve mesaj kutum bana yazanlarla dolu. Ne yani " off slk kadnlar nie yazıosunuzz " mu diyelim biz de? Ne saçma bir yarış inanamıyorum..

1|0
    0|0
    • Bu yorum diger kizlaraydi de mi 😂😂

• Hayır benim sitem ettiğim şey şu, övünmekten nefret ederim ama zorla böyle insanı çileden çıkartıyolar afedersin yolda görsem yüzüne bakmam kızın şuradan 3-5 amcacıktan mesaj almış bir havalara girmiş, reelde hepsi çömez. Ben kaç tane kadından teklif aldım, facede ki 31 yaşındaki kadının bana yazdıklarını buraya atsam olay olur. Ben bunlar kadar övünmüyorum, sabahtan akşama kadar internette popo büyütüyolar başka hiçbir işe yaramazlar bir de zengin koca hayallerine düşenler var en çok onlara acıyorum yazık..

• Haklısın tabi. Ama hiç kimse asla alamayacak gerçekleri

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla şikayet edeceklerine mesaj kutularını kapatsınlar, yorum yapanları engellesinler. Sanki site hiç bir hizmet sunmamış gibi şikayet etmelerini anlamıyorum

1|0
    0|0
  • O zaman dans

1|0
    0|0
  • Ya onlar bana çok mesaj geliyor filan diye dikkat çekmek isteyen şahıslar... sizde onlar gibi olmayın, yolunuza bakın, eminim şu an mesajlar geliyordur bile kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • Başkasının şikayet ettiğini sen niye istiyorsun merak etme öyle dediğin gibi masum mesajlar değiller onlar köle, sapık vb. Mesajlardır

0|0
    0|0
  • Madem konusu açıldı, hatırlatmakta fayda var. Sitenin kuruluş amacı soru cevap yöntemi ile bilgi paylaşımı. Bu noktada sitede kişisel iletişim girişimlerini çok anlamsız buluyorum,

0|0
    0|0
  • Onun sebebi de sanırım cinsel yaşam sorularına çok cevap vermiyorsun ya da çok hanımefendi cevaplar veriyorsun, avcıların odağı cinsel yaşam ve yırtık tipler.

0|0
    0|0
  • Adını ateşli alevli yanar döner bişey yap erkekler dansa pek sıcak bakmazlar 😕

0|0
    0|0
  • kız daha ne istiyon işte hem dert yanıyon hem istemiyon bırak atsın gençler

0|0
    0|0
  • bişey gösteriyolar gibi sankim :)

0|0
    0|0
  • onları yorumlarına göre seciyorlar

0|0
    0|0
  • Seninde kapalı

0|0
    0|0
  • senin mesaj ın açık sanki 😀

0|0
    0|0
  • Hangi sorulara yorum atiyorlar acba

0|0
    0|0
  • Gülümse atıyorum az sonra.

0|0
    0|0
  • hahah

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Atarlar sana da bi' ara. Sıra çok olunca

0|0
    0|0
  • Boşver şanslıyız biz atmasınlar daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;