Siyaset/din/ırk içeren sorular sitede yasaklanmalı, sizde öyle düşünüyor musunuz?

Yalanım varsa biri çıksın desin. Lütfen, şuna bakın tartışmalar, küfürler, ayrımcılık kokusu havada uçuşuyor. Herkes birbirini öldürecek neredeyse. Sitenin huzuru bozuluyor. Kimilerinin hesabı kapatılıyor sitede. Bence siyaset, din, ırk içeren sorulara yasak gelmeli. Site daha iyi bir yer olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Din, felsefede bile dogmatiktir burada gelip dinin kurallarını tartışıyorlar... Kesinlikle saydığınız tüm hepsi yasaklanmalı.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• Kesinlikle katılıyorum.

1|0
    0|1
  • Seviyeli ve saygılı şekilde tartışamıyorlarsa haklısın. Belkide belirli bir xper seviyesinden sonra bu tür sorular sorulabilmeli.

1|0
    0|0
  • Siyadet din ırk yasaklanmali ama ondan önce sapıklık konuları yasaklansin

1|1
    0|0
  • Bence de yasaklanmalı..

Özellikle millete gidip "haram." "Zina yapmayın" "Günah" "X sayılı ayette görüyoruz" diye hönküren insanlar yasaklanmalı.

3|0
    0|0
    • hönküren dediğin insanlar uyarıda bulunuyorlar sizin için, dinini belirtirsin yapmazlar harama inanan insanlarımız var onlar için böyle söylüyorlar inançlara saygılı olmayı öğrenmelisin sende...

• o konuda bende karşıyım ateist adama ayetle cevap veren bile var :D ulan zaten inansa müslüman olacak ama ben sadece yazış şeklinden dolayı söyledim her soruya haram filan yazmasınlar diyebilirdin diye..

• @fatih9661 ben diyorum ki birisi gelip bu haram mı diye sormadan gidip haram demek sadece hoşgörüsüzlüktür :) Sitenin kalitesi düşüyor.

• Hayır

1|1
    0|0
  • Kesinlikle Öyle Düşünüyorum İnsanları Birbirine Kışkırtmaya Gerek Yok Bazen Bende Kendımı Tutamayıp Cevap Yazıyorum Ne Gerek Var

1|0
    0|1
  • ne olsun yerine, sevgili şöyle böyle ay ilk buluşmamız ne giysem gibi boş boş muhabbetler mi konuşalım. fikir alışverişi iyidir, hastalık yapmaz

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|2
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • siyaset tartışmak için bencede kötü bir ye ama insanlar dini ile ilgili ibadetleriyle ilgili soruları olabilir o yüzden din konusu durmalı dinlere yönelik sözler kaldırılmalı...

1|0
    1|0
    • Tabii dinden kastım onlar değil elbette Örneğin; ''Din neden var, Allah'ın varlığının kanıtı var mı?'' gibi saçma sapan sorular

• Özellikle din

1|0
    1|1
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Olmasada olur olursada olur :)

1|0
    0|0
  • İnsanlar konuşmasını öğrensin. Bu daha etkili bir çözüm

1|0
    0|0
  • konuşma üslubunu bilmeyenleri kaldırmak daha mantıklı. Dolayısıyla konular kalabilir. ama sitedeki moderatörlerin daha fazla mesai yapması gerecektir. keza hali hazırda güzel calismadiklari söz konusu.

1|0
    0|0
  • Hayır tartışmak güzel bişey herkesin kendi düşüncesini söylemesi kendini savunması ama bazı karaktersiz insanlar düzgün konuşmayı bilmediği için böyle görüntüler çıkıyor ortaya

1|0
    0|0
  • Bence site yönetimi soruları incelemeli

1|0
    0|0
  • Çok haklısın.

1|0
    0|0
  • Onlar kaldırılırsa bura ergen sitesine döner

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 13

• Kesinlikle. Takmışlar bir suriyeli abi az once satıcı geldi cocuk nasil saf ama Suriyeliymis bir sürü sey satıyor 5 lira diyor bizde şaşırdık tabi verdik parayı üstüne bir de 300 lira para üstü veriyo bilmiyo tabi para hesabını yanindaki arkadaşı biliyomuş anlattı durumu anlayınca nasıl elini öptü babamın onu dolandırmadık diye. Bu gariban insanlardan ne istiyor bizim biraz poposu kalkık halkımız? Bir cok yerde suriyelileri aşagılıyolar. Bizim başımıza ne gelicek belli degil herkes biraz indirsin bir taraflarını lütfen👌👊

1|0
    0|0
  • bnce her konu olmali

1|0
    0|0
  • Ayrı bir kategori açılsa din vs için, huzursuz olanlar takip etmez olay çözülür. Yasaklanması saçma olur çünkü soruya açık önemli konular.

1|0
    0|0
  • olabilir dini meselelrde çok çok kavga ediyorlar artık

1|0
    0|0
  • Bencede yasaklanmalı

1|0
    0|0
  • Bence de

1|0
    0|0
  • Seviyeli yorumlar gelmediği için bence de kaldırılabilir

1|0
    0|0
  • İyi dedin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Öyle konuları engelledim

1|0
    0|0
  • Tabiki haksizsin, Pardonda gundemden konusulmayacaksa hangi konularda tartışıp görüş sunabilecegiz? Site iyi yer nasil olacak aksama kadar cinsellik sorulari sorarak mi?

0|0
    0|0
    • Sana göre haksızım. Kimse siyaset yüzünden küfür yemek küfür etmek zorunda değil. Herkesin partisi, dini, ırkı kendine. Kimi rus seviyor türk kızını dışlıyor, kimi dini dışlıyor küfür ediyor, Allah a küfür ediyor ya Allah'a!. Kimi chp li, akp li, mhp li. Kendinden olmayı dışlama yere çakma peşinde anasını babasını yedi sülalesini bırakmıyor.
      Site bunlar yüzünden huzursuz.

• Canım benim herkesi aynı kefeye koyma derim burada gayet makul cevaplar veren tartışma ahlakı olan insanlarda var. Bunları yok sayıp direkt olarak siyaset olmasın dersen bizlerede haksızlık edersin.

• Ama işte kendini bilmez seviyesiz çok doğru düzgün medeniyetli tartışmaya bile giremiyorlar illa araya bir küfür, dışlama, yobazlık sokacaklar

• Önce şu cinsellik kalksın da. nasıl ki bizler cins cins sorulardan sıkıldıysak sizde okumadan geçin ben yeni Müslüman oldum ve burada bir çok kişiyle tanıştım yardımcı oldular herkes kendi işine baksın

0|0
    0|0
  • yasaklanmamalı
    seviyeli tartısmıyorlarsa muhattap olmazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;