Meslekte yaşadığım mahremiyet sorunu?

Arkadaslar bir hastane de hemşirim. Çoğu hasta geliyor ; ya kendisi ya da kocası ( v. s ) erkek hemşire istemediklerini dile getiriyorlar. Alt tarafı iğne vurcam. Acil bölgesinde calsiyorum zaten bağıra bağıra geliyorlar acı çekiyorlar. Normal muayene olsa anlarım da acil de de erkek hemşire bayan hemşire ayırmanın gerikafalilik olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ve ya benim yerimde olsanız ne düşünürsünüz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kısmı okula mi gidermiş derler. Hastaneye gelince de bayan doktor hemşire isterler nasıl bir çelişki bu. Not ; Cehalet..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnde gittim faranşit olmuşum iğne vurulacaktm bayan hemşire istedm ama bir türlü bayan hemşirelerden biri gelmedi bnde canimla döğüşrken hiç uğraşamam dedim erkek hemşir tekrar geldi o vurdu bn gerikafalilik deilde oldugu müddetce bayan hemşireyi tercih ederim zor bir durumda deilsem utaniyorz yani erkekten tabi zor bir durumdaysak canimi kurtaranin elini öperim erkek kadin farketmez yeterki beni kurtarsin bu acilardan die

0|0
    0|0
    • Ben doğum anında başı çıkmaya yaklaşmış çocukda erkk doktor olmaz deyip bayan doktor isteyen gördüm ve bayan doktor sa beklediler. O an bayan yoktu

• Anladım. İnsAllah zmanla asariz.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende sağlıklıçıyım. Panaromik filmleri bazen benim çekmemi istemiyorlardı bayan hastalar. Çok abes buluyorum. Ben sağlıkçıyım ve orası hastane bundan normal bir durum ne var ki? Ben mi idealistim yoksa onlar mı gerici bilemiyorum

0|0
    0|0
    • Bence onlar gerici. Ben milletin vücuduna mi bakmayı istiyorum sanki. Onlar için cabaliyorum

• Hayırlısı olsun ya. Kimseye yaranamiyoruz bu hayatta 😊

• İşini düzgün yap. Ay başı al maaşını gerisini boşver ,:)

Yükleniyor... ;