Kızlar neden sadece kendilerine ilk zamanlarda yaklaşan erkeklerle arkadaş olurlar?

Mühendislik bölünlerinden birinde okuyorum. Sınıfta topu topu 6 kız öğrenci var. Sınıf 60 kişi olmasına karşın kızların sınıfta toplam 11 arkadaşı var. Bir mühendislikte okuyan kızların 1 sene süresince sadece okulun ilk haftasındaki kişilerle arkadaş olması garip iken, sınıfta kendilerine arkadaşça sohbet etmek isteyenleri kendilerinden uzaklaştırıcı şekilde konuşuyorlar. Bunun sebebi nedir?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Begenmiyolardir blki sizleri :)

0|1
    0|0
    • Ama sınıfın kızlar dışında hepsiyle sohbetim konuşmuşluğum var. Sınıfımdan kimse ile bilerek uzaklaştırıcı konuşmada bulunmadım. Herkes ile sohbet etmek istedim ama kızlarla olmuyormuş.

• Eğlendirebildiysem ne mutlu bana. Ben de çok eğlendim. Annem suyu hazırlasın gidiyom hemşireliğe güle güle:D:D

• Aynn bnde gule gule :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk hafta meselesini anlamadım fakat uzaklaştırma konusunda haklılar. Ben de olsam öyle yapardım👍🏻

0|1
    0|0
    • Okulun ilk haftasındaki yeni tanıştıkları erkeklerle arkadaşlık yapıyorlar. Vakit geçtikçe sınıftan başka erkekleri çevrelerine almadılar. 1 sene oldu.

• Hem de nasıl ^kaderin üstünde bile kader vardır.^demiş bir şairimiz:D

• Jksjjksksj

• Sizin de isiniz zor. Orta 4 erkege ceyrek kiz dusuyomus dogru mu? :)))

0|1
    0|0
    • O bile düşmediği bölüm var. İmalat mühendisliğinde 60 kişiden 2 tanesi kız:)

Erkekler Ne Diyor 1

• işi garantiye almak

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğini anlayamadım.

Yükleniyor... ;