Sizden olmayanın ölümüne üzülür, tepki verir misiniz?

Sizden olmayanın ölümüne üzülür, tepki verir misiniz ?

0|1
3220

En İyi Erkek Görüşü

• inandıgım her şeye ters bir kişilik ama bu onun insan oldugunu gercegını değiştirmez dini acıdan da baktıgımız da belkı tovbe edip dogru yola donebılırdı ama onu oldurenler o ıhtımalı de kaldırdı bu yuzden onu oldurenlerın ALLah katında daha gunahkar oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Lgbt denilen sapiklardan nefret ederim. Ölseler de gram umrumda olmaz. Ama ölmek ile öldürülmek farklıdır. Cinayet insanlık dışıdır.

0|1
    1|0
  • Mazluma adres, kimlik, cinsiyet, yaşam tarzı sorulmaz. Mazlum mazlumdur. Önemli olan masumları zulme uğrayıp mazlum olmadan önce kouyabilmek yanlışlarıyla onları yalnız bırakmadan onlara kol kanat gerebilmektir. Şüphesiz lgbt adı verilen guruba mensup kardeşlerimiz Yüce Kitabımız Kur'an-ı Keriim'de belirtildiği üzere kendilerine zulmetmektedirler, ancak bu kesimleri dışlayan hor gören hakir gören ve onlara zulmeden kişiler en az bu kişiler kadar gaflet içindedirler.

0|0
    0|0
  • Haberlerde gördüğüm şeylere üzülmüyorum.

0|0
    3|1
  • adamına göre

1|0
    3|1
  • Bu olayın yarın bizim başımıza gelmeyeceği ne malum? Bizden olmayanı sevmemek gayet normal ama yakılarak katledilmiş biri var burda

1|0
    0|0
  • Herkesin kan rengi aynı ise
    her ölene üzülmeli insan
    tabi insan ise..

0|0
    0|0
  • Başkasına üzülürsün ama için yanmaz bu kişi ile arandaki ilişkiye sevgi bağının derecesine göre değişir

Kimsenin anne kadar yüreği yanmaz

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun hayvanda olsa bir canlıyı yakmak katletmek doğru birşey değil elbette üzülüyor ve içimiz sızlıyor insan olarak...

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi öldürme hakkına sahip değil.

0|0
    0|0
  • o yaratılmış bu yaratılmış farketmiyor işte o sizden bu bizden olduğu sürece biz böyle kötü bir dünya yaratıyoruz...

0|0
    0|0
  • insan olarak bakıyorum olaya..

Bunu duymamistim..

Tabiki olmamasi gereken birsey.

0|0
    0|0
  • Dünya bizim gibi olmayanlarla güzel... Bir insan canı bu kadar değersiz olmamalı... Evet tepki veririm...

0|0
    0|0
  • Ölüm, Terör, Şiddet vs vs. Herkes bir gün ölecek tabi ama. İnsanların terör gibi nedenlerden dolayı ölmesi kötü bir şey. Ama ölüm vakti gelince de yapacak bir şey yok. Olacağın önüne geçemezsin kardeş. Herkes ölecek. bugün ya da yarın.

0|0
    0|0
  • Ya abi bisey demiyorum ben ya konusursam kotu seyler olur cunku

0|0
    0|0
  • bu barbarlik...

0|0
    0|0
  • Toplumun ne denli dar kafaya sahip olduğunun göstergesidir

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Ölmek ile öldürülmek arasında kocaman bir fark var. Her cinayete aynı tepkiyi vermek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• tüm canlıların ölümü beni üzer.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin her yerinde kim bilir kimler tecavüze uğruyor ama sadece 1 kişi için ayağı kalkıyorlar. İnsanlar işine ne geliyorsa onu protesto ediyor canım. Bütün tacize, tecavüze, şiddete ve hakarete maruz kalan kadınlara üzülüyor yapan insanları da şiddetle kınıyorum.

0|0
    0|0
  • Bizden olmayan? Trans olduğu için bizden olmadığını mı söylüyorsun?
    Haberin resmini ilk gördüğümde vahşice yakilarak öldürülen bu kadının trans olduğu cikarimini bile yapamamıştım. Hande kader bizden biriydi, bizden olmayan soysuzlar, vahşiler onu yaktılar

0|0
    0|0
  • Böyle haberler görünce insankardan utanıyorum. Herkes kürt türk kardeştir diyor ama iş lgbti'ye gelice "Onlar güzel kardeşim, onlar o*uspu, onlar ne bilim ne" deniliyor! Herkes aklımıza gelebilecek herkes kardeştir! Hepimizin anası, babası Hz. Adem ve havvadır!! Homofobikler yüzünden insanların akılları karışıyor!

0|0
    0|0
  • Alah tum homofobiklerin belasini verir.

0|1
    1|0
  • Insan insandir... ve ortada. Cinsel saldiri ve insanlik sucu vardir. Onun trans olmasinin bir onemi yoktur

0|0
    0|0
  • Evet ve handeye cok uzuldum...

0|0
    0|0
  • Kimsenin cinsel tercihi bizi ilgilendirmez. Bu ülke yakarak öldürmeyi çok sever. Zamanında yakarak onlarca kişiyi öldürmüşlerdi Sivas ta. Alışkın bunlar. Özgecan kadar gündeme getirmediler bilerek.

0|0
    0|0
  • Bu kizi nerde gormusler yakalamis yakmislar biri bana anlatsin

0|0
    0|0
  • Üzülürüm tabi ki. İnsan, insandır.

0|0
    0|0
  • biri öldüğünde kimmiş neymiş değilde sorgulamadan allah rahmet eylesin dediğimizde o zaman insanlık bu dünyaya uğramış olucak.

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ama daha çok günah işlemeyeceği için onun adına sevinirim. Ölüm bir yok oluş değil yeniden varoluştur.

0|0
    0|0
  • Üzülürüm tabiki

0|0
    0|0
  • Medya isine geleni köpürtür

0|0
    0|0
  • Üzülürüm

0|0
    0|0
  • Canlı olan herşey için üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Tabii ki üzülürüm, insan insandır tercihleri beni alakadar etmez.

0|0
    0|0
  • Evet tabiki

0|0
    0|0
  • o da bir insan duymadım bunu ne olursa olsujn yapılmamalı

0|0
    0|0
  • Birbirimizi farklılıklarımızla sevdiğimiz sürece güzeliz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam