Sitede cinsel sorular haricinde diğer paylaşımlara yapılan yorumları gördükçe ya nasıl bir kafa bu deyip deli oluyonuzmu?

Ben burda yemin ederim hayrete düşüyorum dediğim gibi abaza konular haricinde normal konularda insanların düşüncelerini okudukça pes artık diyorum vallahi

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruda kastettiğim insan tipi tam olarak aşağıdaki yorumda kendini belli etti bakınız örnek A
@ask_sevgi_yokkkk

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Site Türkiye'nin profilini yansıtıyor

1|0
    0|0
    • Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuuu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır olmuyorum. Zaten yeteri kadar deliyim.

0|0
    0|0
    • Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuuu

• Farklı görüşlere alışık olmak lazım

1|0
    0|0
    • Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuu

• cogu trol onlarin ;) ama cinsellik hakkinda gereksiz sorulara gicik oluom ;)

1|0
    0|0

• Onlara pes diyenlerin biride ben oluyorum

1|0
    0|0
    • Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumuu

• olmaz mı

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin özeti işte burası da

1|0
    0|0
    • Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumu

• Bizim insanlarımızın beyinleri ve cinsel organları yer değiştirmiş kadınlı erkekli...

1|0
    0|0
    • Evet aşağıdaki yorumda görebilirsin kastettiğim insan tipini ask_sevgi_yokkkk yorumu

• Ne diyelim ki şimdi ona? Ne cevap versek kaldırıyor site...

• Aynen haklısın desekte boş

• ne gibi

0|0
    0|0
  • aşşada göremedik

0|0
    0|0
    • Kaldırdılar dengesizin tekiydi durduk yere küfretmiş üstelik bu bir Bayan

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes birbirine benzemez. İlla ki sana farklı gelecek yorumlar ortaya çıkacaktır.

1|1
    0|0

• Sitenin eğitim seviyesi düşük

1|0
    0|0

Yükleniyor... ;