Mini etek giymekten çekiniyorum?

Bu zamana kadar maddiyattan dolayi cok giymek istedigim hatta hayran oldugum mini etek (baska kiyafetlerde oldu) hic giyemedim. Simdi ise devletten kredi aliyorum. Az bisey param var ama simdi de giymeye cekiniyorum. O kadar mini etek aldim kendime. Simdi giymesi dert. Alismamisim. Daha onceden de sevgilim karisirdi. Asla izin vermezdi. Simdi ayrildik rahatik ama biseylerden hep cekiniyorum. Burasi da ic Anadolu yani oyle hersey giyilmez. Ne yapmaliyim bu cekimserligimi nasil atarim üstumden

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Giy hic bisey icinde kalmasin yoksa hep dert yanarsin laa nasil yapmadim diye is isten gecemeden aklinda ne varsa yap tabi ole yanlis seyler deyil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatilde, düğünde felan giy

0|1
    0|0
    • Ben tatil hic yapmamki. En fazla köye gideriz😒

Erkekler Ne Diyor 27

• Senin özeline kimse karsamaz

1|0
    0|0
  • yani iç Anadolu bölgesine göre çok iddiali bir kıyafet , muhtemelen kıyı şeritlerinde daha rahat giyeceğini sanıyorum. tatillerde tatiel gittiğinde, özel günlerde düğün balo v. s.

1|0
    0|0
    • Nalet olsun gidebilecegim biyerde yok. 😭

• fantazilerini veya mini etek giyme isteğini başka bahara erteleyeceksin, seneye yaza inş diye avut napalım... :)

• az bisey haya duygun kalmis onuda koreltme bence. evlendikten sonra kocana karsi istedigin kadar mini giyebilirsin. hatta evin içinde bile yalabilirsin bunu ve hatta yapman da gerek zaten

0|0
    0|0
  • Neden giymek istiyorsun

1|0
    0|0
  • insanın sevgilisi giyimine nasıl karışır yahu işgüzarlıkdan başka birşey değil aslıonda kızların hoşuna gidiyor beni sahipleniyor kıskanıyor diye düşünüyor evli değilsin barklı değilsin zırt bırt sevgili değiştirmek mini etek giymekten daha büyük edepsizliktir insan sadece evlenmek niyetiyle birisiyle arkadaşlık kurmalıdır gerisi boştur

0|0
    0|0
    • Niyetimiz ciddiydi zaten.. bu baskilarindan bunaldigim icin hep. kavga ettik ve bitti

• evde giyin, aynada kendine bak sürekli, en azından bu şekilde o hevesini alırsın biraz.

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • iç Anadolu dan çok şehir önemli. Ve çekinmen çok doğal. Çünkü çekinilrcek bir kıyafet gibime geliyor bana

0|0
    0|0
  • su acinasi duruma bak ya turkiyede yasamak bole bisey iste. muhtemelen milletin sana dik dik bakmasindan korkuosun. bence abdye falan kac.

0|0
    0|0
  • Giyde çocukların gözü göynü açılsın 😂

0|1
    0|0
  • canım birde yakışıyo mu sana mini etek oda önemli... ama giymek istiyosanda biraz güvenli ol bence kimler giyiyoo

0|0
    0|0
  • Giyme o zaman :)

0|0
    0|0
  • iç anadolu dan başka bir bölgeye taşın:)

0|0
    0|0
    • He oyle kolaydi

• kolay değildir ama istediğini yapmak için tek yol bu görünüyor ege akdeniz veya marmara:)

• Neyle rahat ediyorsan onu giymelisin. Mini etek giyene madalya takmıyorlar sonuçta.

0|0
    0|0
  • neden giymek istiyosun özenti mi?

0|0
    0|0
    • Ya uff kûcuklugunde insan bisey yapamaz icinde ukte kalir ya. Bende kucuklugumde hicbisey yapadim uzaktan bakmayla gecti. Keske diyorum kucuklugumde imkan elverseydi bol bol giyseydim simdi icimde ukte kalmazdi.

• o zaman her seyi bir kenaera bırak giyin. önce diz üstü ile başla sonra daha kısa alıstır

• Evin içinde giy illa milletin gözüne bir yerlerini sokmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • Giymezsin olur biter
    Ne giyiyon
    Millet gotunu görmeye çalışacak hep
    Ne icin sence?

0|0
    0|0
  • Giyme sende

0|0
    0|0
  • Adam gibi giyin kızım. Pantolon bile sırıtıyo sen neyden söz ediyosun!

0|0
    0|0
    • Sizene milletin ne giydiginden herkes istedgini giyer

• Giymemen daha iyi olur sanki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• Bitme o zaman seker

0|0
    0|0
    • Seker, icimde ukte kaldi kucuklugumde bir parca camasiri bulamazdim. Giyeeri begenirdim. hep uzaktan bakmayla yetinirdim

• Giyme yahu madem

0|0
    0|0
    • Kucuklugumde istedigim hicbiseyi giyemedim icimde ukte kaldi diyorum

• Etiketlerini koparmadan geri ver

0|0
    0|0
  • Bende utanıyorum giymeye

0|0
    0|0
    • Utanmayalm giyelm nolacak sanki irispilk yapmyoz ya😂

• Giyme derim